Jump to content

CHiORi

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 9 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

CHiORi's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. W obecnych czasach, kiedy żyjemy tak zabiegani i skupieni na sobie, bardzo ważne jest, aby pomóc drugiej osobie. Przeszedłeś tą instalację wystarczyło tylko podać sprawdzony sposób, oby następne osoby miały czarno na białym. Ale po co ... niech się męczą, popełniają błędy a niech sobie uszkodzą telefon.
 2. Mogę prosić o poradnik jak wgrać na MIUI by xiaomi.eu V11.0.4.0.QJZMIXM najnowszy MIUI by xiaomi.eu v12 ?
 3. Czy ktoś już sprawdził czy warto instalować? Mogę prosić o poradnik jak to wgrać?
 4. Czy instalował już ktoś w Xiaomi Redmi Note 9 Pro https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv11/xiaomi.eu_multi_HMNote9ProEU_V11.0.5.0.QJZMIXM_v11-10.zip/download lub https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv11/xiaomi.eu_multi_HMNote9Pro_HMNote9S_V11.0.7.0.QJWMIXM_v11-10-fastboot.zip/download ?
 5. Dziękuję bardzo za instrukcję. Tylko, że w pobranej aktualizacji na telefon w formacie .zip nie mam skryptu wykonawczego windows_fastboot_update_rom.bat innych. Pobrałem ROM z https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv11/xiaomi.eu_multi_HMNote9ProEU_V11.0.4.0.QJZMIXM_v11-10-fastboot.zip/download tam jest skryp. Telefon został zaktualizowany bez utraty danych.
 6. A mogę prosić o krótką instrukcję jak taką operację wykonać? Po pobraniu pliku na telefon z poziomu aktualizacji mam informację ->Sprawdź MD5 i Zainstaluj. A przed pobraniem miałem info by wykonać to z poziomu Fastboota.
 7. W dniu dzisiejszym otrzymałem informację o aktualizacji MIUI by xiaomi.eu v11.0.4.0.QJZMIXM. Wiem, że ROM należy pobrać ręcznie i wgrać w trybie Fastboot. Ale czy po wgraniu ROMu system zostanie zaktualizowany czy utracę wszystkie dane i ustawienia?
 8. Czy jak mam wgrany ROM MIUI by xiaomi.eu 11.0.2 (stabilna) to będę automatycznie otrzymywał aktualizacje? Czy będę musiał pobierać ręcznie i wgrywać przez Fastboota? A jeśli tak to jaki program polecacie do wykonania kopii całego smartfona?
×
×
 • Create New...