Jump to content

pknid

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

pknid's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Cześć. Miałem te same objawy z wgrywaniem w trybie fastboot. Podłączałem do USB 3.0. Dopiero jak podłączyłem do USB 2.0, wszystkie problemy znikły i soft bez problemu się zainstalował.
 2. Ok. Znalazłem FAQ o tym . Problem jest. Po podłączeniu wg. instrukcji, uruchomienie ADB i fastboot, po wpisaniu komendy fastboot device widzi mój telefon. Następne polecenie fastboot flash recovery twrp.img powoduje,że na PC czeka na urządzenie, a na telefonie małą czcionką: press any key to shutdown. I koniec, nic nie można zrobić. Uff. Już załatwione i zaktualizowane. Problemem było, że podłączałem do zbyt nowych dla programu USB 3.0, a wymagany jest najwyżej 2.0.
 3. Kupiłem na Allegro z chińskiego sklepu. NFC działa jako takie, ale pisze, że nie jest certyfikowany, wiec płatności z Google Pay raczej nie działają. Kupiłem go, bo jest poręczny, w miarę akceptowalna cena była i działają rzeczy, które już na Lumi nie działały. Jak przejść na soft MIUI Polska? Jaka jest różnica między tym co mam teraz, a MIUI PL?
 4. Dopiero teraz wróciłem z pracy i odpowiadam. Jak telefon się uruchamia widnieje napis na nim unlocked, w opcjach programistycznych, status telefonu: odblokowany. Sam tego nie robiłem, kupiłem nowy na początku stycznia, wcześniej miałem kilka lat Lumię Microsoftu z W10M. To jest mój pierwszy telefon Xiaomi i z androidem w ogóle i się nie znam jeszcze za bardzo (może trzeba jeszcze raz odblokować?). Wszystkie wcześniejsze aktualizacje z pliku przeszły bezproblemowo, nic nie więcej z nim nie robiłem, nie wgrywałem dziwnych rzeczy.
 5. Ściągnąłem MiFlash, zainstalowałem, powyższy plik też mam, ustawienia programisty i USB też mam włączone. Jak uruchamiam narzędzie, to wykrywa mojego Mi 9se, pojawia się na jego ekranie logo fastboot, ale po chwili słychać dźwięk rozłączania, a w górnym lewym rogu pojawia się jakaś informacja, zbyt małą czcionką, by móc ją przeczytać. Nigdy nie używałem tego trybu, nie wiem co robić.
 6. Dobry wieczór. Mam dokładnie taki sam problem, co kolega wjarzab. Nie można zaktualizować z pliku, nie można pobrać z sieci (komunikat o tym, bym spróbował za 2 minuty). Zrobiłem 3h temu przywrócenie ustawień fabrycznych i wersja MIUI GLOBAL 11.0.13 Stabilna, 11.0.13.0 PFBEUXM ciągle jest, starej 11.0 6.0 nie da się wgrać, bo pojawia się komunikat, że jest to zbyt stara wersja. Wszystkie poprzednie aktualizacje, 4 jakie robiłem, przeszły bezproblemowo. Tej Mi 9SE EEA Stable V 11.0.2.0 z tego linku na forum nie da się. Poprzednie też stąd pobierałem.
×
×
 • Create New...