Jump to content

tomaszko1232

Użytkownicy
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9 SE

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

tomaszko1232's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. No dokładnie mam ryzena 5 3600 nie wiedziałem, że z tym jest problem gdy ostatnio grzebałem coś w tele korzystałem jeszcze z intela i wtedy nie było najmniejszego problemu teraz nawet komendy z poziomu fastboot powodują to, że telefon ląduje na ekranie press key to shutdown. Tak jak na screenie poniżej pierwsza komenda urządzenie wykryte druga już odmonotwane i na tym dziwnym ekranie.
 2. Zmiana portu USB bez skutku, dodatkowo próbowałem skorzystać z różnych wersji miflash: 20181115, 20191206, 2016.04.01.0. I to wszystko bezskutecznie.
 3. Cześć, chciałbym wrócić do romu global stable i zblokować ponownie bootloader, dotychczasowo korzystałem z xiaomi.eu wersji dev, a dokładniej 20.7.2 i androida 10. Wybrałem ja głównie z przyzwyczajenia i do blokowania reklam przez AdAway, a do tego potrzebny był mi odblowkowany BL i root, jednak teraz korzystam z innego rozwiązania. Dlatego, chciałbym wróć do wersji stable i zablokowanego BL. I tu pojawia się mój problem przy próbie wgrania tej wersji romu - grus_global_images_V11.0.4.0.QFBMIXM_20200610.0000.00_10.0_global miflashem, gdy podłącze ustawiony w tryb fastboot telefon do kompa i dam refresh telefon pojawi się na liście jednak, w tym samy momencie telefon jak gdyby odłącza się od komputera (dźwięk Windowsa odłączanego urządzenia, brak na liście urządzeń w menadżerze) dodatkowo na telefonie znika grafika fastboot za to pojawia się mikroskopijny napis press key to shutdown. Podpowie mi ktoś co mogę robić źle, albo jak mam rozwiązać ten problem.
 4. Dzięki za szybką odpowiedź czyli jeżeli chodzi o konfiguracje telefonu pod rom MIUIPolska i root magiskiem nie trzeba tego robić.
 5. Mam takie pytanie czy instalacje samego TWRP robi się na tym telefonie prosto tak jak w poradniku na stronie miuipolska czy trzeba robić jakieś dodatkowe kombinacje tak jak jest to opisane tu https://forum.xda-developers.com/mi-9-se/development/recovery-unofficial-twrp-3-3-1-0-t3935470 z tym plikiem vbmeta. Ogólnie czy ktoś ma jakieś uwagi bo przesiadam się z Redmi 3S i nie wiem jak wiele zmieniło się przy wgrywaniu oprogramowania.
 6. Jakiego romu używasz. Bo miałem takie problemy na stabile.
 7. To teraz nic innego jak czekać na wersje, która będzie naprawdę dopracowana, bo może się powtarzam, ale w mojej własnej opinii ostatnie zmiany tak średnio mi się podobają np. ze skrótem do aparatu przez podwójne klikniecie przyciku głosności teraz trzeba użyć dodatkowo guzika blokady co wydłuża czas uruchomienia aparatu i ten brak wibracji przy odblokowywaniu mi go bardzo brakuje tak z moich obserwacji na romach stable jest a na dev go nie mam. I potwierdzam opinie innych użytkowników na romach dev od xiaomi.eu telefon faktycznie się nie resetuje. No i tak fakt faktem było by miło gdyby wersja stable była faktycznie stabilna nie tylko z nazwy
 8. Dzisiaj np. zauważyłem że jak pod przyciskiem głównym na długim przyciśnięciu mam przypisanego asystenta Google i zamiast się on włączyć to ekran tak jak by się blokuje oprócz belki powiadomień, po kolejnym dotkniecu wychodzę do ekranu głównego i wszystko już dziala.
 9. Przydała by się może jaks ankieta kto jaki rom poleca. Bo np na tym romie dev na którym teraz jestem pojawiają się tylko co nowe błędy i problemy.
 10. Ja teraz testuje od jakiś 2 dni rom xiaomi.eu 6.12.1 telefon jak na razie nie zaliczył żadnych restartów ale brakuje mi paru opcji tak jak tych wspomniane wibracje przy odblokowaniu, które dawały informacje zwrotną, skrót do oparatu poprzez przycisk głośności, aż tak bardzo nie skraca bo trzeba jeszcze dodatkowo nadusić guzik odblokowywania. Pytanie czy jest jakaś wersja stable, która ktoś może z czystym sercem polecić. Z tym restartem z pikseloza na ekranie to też tak miałem na 8.0.6.0 stable i to była chyba nawet wersja xiaomi.eu. Za pierwszym razem myślałem ze już po telefonie. Rest i dalej działał, a co najdziwniejsze u mnie zawsze działo się to bez jakiegoś konkretnego powodu np. przy otwieraniu wiadomości, na ekranie głównym.
 11. Mam mały problem z moim Redmi 3S mianowicie na rom stable xiaomi.eu 8.1.1.0 i bodajże 8.0.6.0 miałem ten sam problem telefon potrafił sam z siebie się zawiesić i uruchomić ponownie bez najmniejszego powodu ale nie nadzbyt często tak mniej więcej raz dziennie. Teraz testuj rom global dev 6.12.1 i tu mam jedno pytanie do innych użytkowników, czy też nie macie na romie dev wibracji przy odblokowaniu telefonu poprzez czytnik papilarnych.
×
×
 • Create New...