Jump to content

Exodus

Użytkownicy
 • Posts

  20
 • Joined

 • Last visited

Exodus's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

4

Reputation

 1. Nie ma obecnie nowszej wersji dostępnej w Polsce. Była 3.5.3_021, ale trafiła tylko do niektórych i została potem wycofana. Niektórzy donoszą o 3.5.8_0035, ale to głównie Indie. U nas miała być na początku roku i dalej nic.
 2. Ja też jestem zadowolony. Po roku dopiero ewidentnie było widać pogorszenie jakości sprzątania - wymiana szczotek i filtra w pojemniku załatwiła problem. Generalnie zdarza się że nie wszystko wciągnie, ale to przypadek jeden na kilka sprzątań. Z ogarnięciem piasku w korytarzu nie ma problemu.
 3. Wygląda całkiem normalnie jak na moje.
 4. Właśnie kwestia tego, czy mam uruchamiać trening z poziomu aplikacji. Wydaje mi się to trochę bez sensu, bo skoro telefon ma włączony gps i uruchomię trening na opasce to powinno to być równoznaczne z uruchomieniem go w aplikacji.
 5. Pytanie dla posiadaczy. Mam sparowaną opaskę z telefonem, gps włączony, włączam na opasce aktywność spacer albo bieganie i po skończeniu i synchronizacji z telefonem nie mam śladu gps na mapie. Muszę włączyć aktywność z poziomu telefonu, czy jak?
 6. Mam na polskim serwerze ustawione. Nic nie grzebałem, samo wskoczyło.
 7. 1. Musisz mieć ten suwak zaznaczony, bo inaczej Ci zawsze będzie rysował mapę na nowo. A tak jak raz przejedzie to zapamięta i podzieli na pomieszczenia. 2. Jak wyżej, usuwa istniejącą mapę i będzie rysował na nowo. 3. To jest odnośnie "całości" domu. Możesz mieć różne urządzenia w różnych pokojach i możesz sobie je przydzielać do konkretnych pokoi. Jak masz samego robota to jest to totalnie nieprzydatna funkcja. 4. Automatyzacja - nigdy nie używałem. Jeśli tyczy się samego robota to korzystaj z harmonogramu żeby zaplanować sprzątanie.
 8. 1. Jeśli stwierdzi, że jest w nowym miejscu to zacznie rysować nową mapę, ale po skończeniu sprzątania zapyta, czy zamienić. Jeśli dasz "nie" to wróci stara mapa. 2. Na razie brak. 3. Może to zadziałać w kwestii skanowania pomieszczeń, bo rozumiem że robot będzie miał "widok" do kuchni tylko nie będzie do niej w stanie wjechać? Nie wiem tylko jak się to potem będzie przy sprzątaniu wyglądać skoro i tak nie będzie mógł wjechać.
 9. Dodawałem na początku odrobiny płynu do pojemnika, ale robiło się mokro pod pojemnikiem. Teraz daje samej wody i pod pojemnikiem suchutko. Na samą szmatkę daję trochę płynu i jest ok.
 10. Tak, wersja global V8 i jest 0021. Ale nie wiem czy cokolwiek się zmieniło.
 11. U mnie już 0021 i kilka innych osób pisało, że też mają. Ale ani na 0017 ani na 0021 nie zauważyłem takiego problemu. Jak wysyłam go do kuchni to musi przejechać obok stołu i krzeseł, faktycznie potrafi puknąć w krzesło podczas gdy przy całościowym spotkaniu elegancko je objeżdża, ale nie było sytuacji nigdy żeby całkowicie się pogubił.
 12. U mnie aktualizacja bez problemu. Mam wrażenie że trochę szybciej sprząta i raz jak go wysłałem na sprzątanie pomieszczenia to tam gdzie był największy syf (wysypana kawa) to przejechał dodatkowy raz - raczej zakładam że kwestia przypadku niż jakiegoś nowego sposobu wykrywania zabrudzeń. Poza tym działa jak działał i nic się złego nie dzieje.
 13. No jeśli to to dramat, specjalnie kupiłem styja żeby multimapy były. Dostałem wersję europejską i nie ma :/
 14. U mnie apka oryginalna i też na razie brak aktualizacji.
×
×
 • Create New...