Jump to content

Maver

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Maver's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Hej, Mam odkurzacz z polskiego sklepu (Odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum MOP Pro czarny Polska Dystrybucja) kupiony we wrześniu 2020. Wersja oprogramowania to 3.5.3_017. W aplikacji na IOS nie ma możliwości aktualizacji, pokazuje że jest to najbardziej aktualna. Można jakoś wymusić aktualizacje? Ogólnie jest z odkurzaczem ok, ale czasem próbuje od nowa mapować, a może nowa wersja by to poprawiła.
  2. Ok, ale nie pokazuje możliwości aktualizacji w aplikacji na iOS. Czy to moze byc wina oprogramowania? Wczesniej na tej samej wersji bylo ok.
  3. Hej, Mam robota od miesiąca. Xiaomi Mop Pro, polska dystrybucja ze sklepu Proline. Na początku wszystko Ok. Miałem zapisana mapę i jeździł elegancko. Od jakiegoś czasu odkurzacz po uruchomieniu robił nową mapę pod kątem. W końcu pozwoliłem mu nadpisać stara mapę. W efekcie wszystko działa i czyści dobrze, ale mapa jest po ukosie i odkurzacz nie jeździ prosto tylko po ukosie. O co może chodzic? Mam wersję global, z polskiego sklepu, z językiem polskim. Wersja oprogramowania to 3.5.3_0017 - wg aplikacji najnowsza.
×
×
  • Create New...