Vice

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Vice

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 01/21/1995

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. W Win10 jest subsystem Linux już, wystarczy w CMD wpisać bash (jeśli jest oczywiście aktywny ten subsytem). @Jelon udało ci się rozwiązać ten problem z dozowaniem wody? Mój robot przestał w ogóle podawać wodę i próbowałem ten sposób z poradnika, ale nic się nie zmienia i nie wiem czy jakiś krok źle robię czy jest z czymś innym problem.
 2. @Pic z tymi listwami to różnie jest, ja mam takie półokrągłe bardzo niskie ale jak za wolno jedzie to przejedzie przednim kółkiem a tylne się ślizgają, chyba będę musiał na płaskie wymienić, a co do kuchni to jak będzie próbował wjechać i się zablokuje to popchnij go od tyłu.
 3. Mój 2x wpadł do wiadra z wodą i był wyciągnięty po ok 10s i tylko przetarty i działa do dzisiaj bez żadnych problemów, ale mam zatyczkę do gniazda jack i wtyczkę magnetyczną do ładowania w nim cały czas.
 4. Problem został rozwiązany z najnowszą aktualizacją (20.5.21). Można zamknąć temat.
 5. @Kamil7878 mógłbyś podać link do tego sensora kolizji bo mam z tym problem a ten sklep co podałeś nie znajduje mi tej części podobnie jak na Ali.
 6. Wgrałem dzisiaj na nowo MIUI 12 (wcześniej była ori 11 ale przy aktualizacji 11.0.5.0 do 11.0.6.0 telefon startował do twrp tylko) i nie wiem co jest nie tak, ale po kliknięciu przycisku menu nie pojawiają się otwarte aplikację, widzę tylko tapetę, żadnych ikon czy kafelków z aplikacjami. Coś się zmieniło czy muszę coś włączyć?
 7. @sansai dzięki, ale chyba już mi się to na nic nie zda bo robot w apce jest ciągle offline i nie udaje się go ponownie dodać nawet po połączeniu z jego Wi-Fi, na płycie zauważyłem kilka elem. trochę pośniedziałych więc chyba płyta gdzieś się uszkodziła.
 8. Witam mam pewien problem, do odkurzacza dostaje mi się woda. Zacznę od początku, tydzień temu odkurzacz mopował i po zakończeniu pracy mama ściągnęła mop do umycia, ale nie wyjmowała pojemnika, w którym nadal znajdowała się woda, po powrocie do domu zauważyłem że odkurzacz jest mokry w szczelinie zderzaka i nie chciał się uruchomić więc go rozkręciłem i okazało się że w środku była woda (w szczególności w komorze baterii), wysuszyłem wszystko, skręciłem i uruchomiłem odkurzanie, zaczął działać poprawnie. Dzisiaj według harmonogramu miał odkurzać i mopować, ale już na samym starcie pojawił mi się błąd w aplikacji, wymusiłem start przez aplikację, ale po chwili jazdy zaczął zgłaszać przeszkodę na swojej drodze i tak co kilka sekund (co chwilę klikałem mu że ma kontynuować, nic go nie ruszałem z miejsca ani nic nie przestawiałem), z takimi problemami przejechał jedno pomieszczenie wzdłuż krawędzi i zaczął robić to ponownie (jazdę wzdłuż krawędzi), z tymi samymi miejscami "z przeszkodą", zatrzymałem go i puściłem do innego pomieszczenia, ale to samo się działo, ostatecznie kazałem mu wrócić do stacji dokującej, ale też zgłaszał błędy o przeszkodzie. W końcu wyłączyłem go i wyciągnąłem pojemnik i zdemontowałem mop i po obróceniu do góry kołami ze zderzaka pociekła woda, otwarłem komorę baterii i oczywiście jest tam mokro. Dodatkowo teraz po włączeniu go ciągle w aplikacji jest offline i nie idzie go sparować na nowo po zresetowaniu sieci i nawet ręcznym połączeniu się z siecią WiFi odkurzacza, aplikacja nadal twierdzi że nie ma żadnego urządzenia w pobliżu. Aplikacja zmodowana .63, odkurzacz ma soft .0046
 9. Ok, dzięki wielkie, dzisiaj wszystko poszło gładko
 10. Witam od kilku dni posiadam ww model robota, ze względu na problem ze znalezieniem mojego robota znalazłem ten temat, zacząłem robić wszystko co tutaj opisano niestety przy żadnej z tutaj napisanych porad nie mam możliwości zmiany języka komunikatów głosowych na angielskie. Ani na wersji 0042 ze zmowdowaną aplikacją nie miałem tej opcji, ani po aktualizacji do 0045 nie zrobił tego automatycznie, ktoś jest w stanie mi pomóc? Dodatkowo jest jakaś możliwość dodania tego urządzenia na regionie Polski, a nie tylko na Chińskim?