Jump to content

Majami26

Użytkownicy
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  redmi note 8 pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Majami26's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

1

Reputation

 1. Witam czy może ktoś wie czym się różnią te taśmy yeelight lightstrip 1s od yeelight lightstrip plus.
 2. Witam mam taki mały problem którego nie mogę rozwiązać. Mianowicie po wejściu w kontakty mam do wyboru konto google , konto xiaomi , urządzenie lub kartę sim 2 dodam, że mam wsadzone dwie karty sim i sim jeden mi nie wyświetla.
 3. to akurat przykładowy sms nie miałem na celu reklamowania czego kolwiek ale lepiej takie coś wkleić niż prywatna rozmowę. Zainstalowałem textre póki co tam tego problemu nie ma.
 4. Nie ma znaczenia czy jest jedna wiadomość czo 10 na zdjęciach widać różnice i po wyczyszczeniu danych aplikacji wszystko wraca do normy i jest poprawnie jak na drugim zdjęciu niestety tylko na chwile. Kolega tomiangelo wie o co chodzi bo ma to samo.
 5. Nie bardzo mnie rozumiesz ja wiem że to by było bez sensu jak by cały czas klawiatura była, ale tu nie ma klawiatury tylko puste pole na pół ekranu jak na zdjęciu widać gdzie są dolne przyciski a gdzie pole na wpisanie wiadomości w textra jak pisałem jest normalnie jak powinno być pole do wpisania tekstu jest na dole i po kliknięciu w pole tekstu wysuwa się klawiatura.
 6. Tak tylko, że w tym przypadku po wejściu w wiadomości pokazuje się jak wyżej na ss dopiero po naciśnięciu w pole pisania pokazuję się klawiatura nigdy tak nie było na textra tego nie ma jest jak być powinno.
 7. Jak by co to chyba oni coś zrobili po aktualizacji bo czytałem komentarze pod aplikacja na ggogle play i sporo ludzi na to narzeka.
 8. Witam mam problem z oryginalna aplikacją do wysyłania sms-ów a mianowicie niby wszystko w porządku ale po włączeniu czatu, pół ekranu to puste pole, które zazwyczaj zajmuje klawiatura. Klawiatura pojawia się dopiero jak nacisnę że chce coś napisać, a tak to puste pole. Po wyczyszczeniu danych aplikacji przez chwile działa poprawnie a później znów to samo.
 9. Haha jestem tępak dzięki nawet przy wpisaniu czegoś w notatniku pokazuje tą kreskę aby ją przeciągnąć.
 10. Witam czy miał ktoś taki problem że na wyświetlaczu pojawia się kreska jak na zdjęciu. Myślałem, że to może wina jakiejś aplikacji ale telefon przywrócony do ustawień fabrycznych i po jakimś czasie zaczęło ponownie wyskakiwać przeważnie jak się włącza kalkulator lub notatnik. Posiadam od wczoraj też redmi 9T i dzisiaj na nim też zaczęła ta kreska wyskakiwać.
 11. Witam czy w redmi 9T jest dioda powiadomień bo za czorta nie mogę znaleźć .
 12. A no właśnie przejrzałem wszystkie pliki aplikacją https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobile_infographics_tools.mydrive&gl=PL i nie znalazłem żadnych dużych plików co by zajmowały aż tyle miejsca.
 13. Chodzi o to że właśnie robiłem tak przez tą aplikacje i nic to nie dało.
 14. A gdzie tego szukać ? bo dawno nie zaglądałem w te ustawienia i ten plik inne był malutki.
 15. Witam czy miał ktoś może taki problem jak na zdjęciach, że po wejściu w ustawienia o telefonie i w pamięć pokazuje inne pliki inną wartość i po wejściu w pamięć pokazuje co innego.
×
×
 • Create New...