Jump to content

ohdaesu

Użytkownicy
 • Posts

  22
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ohdaesu's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

3

Reputation

 1. Coś Ci się udało wymyślić zeby to naprawić? U mnie też się wyłącza szczotka po kilku minutach odkurzania. Zazwyczaj stop-start pomaga, ale po kilkunastu sekundach znów przestaje się obracać
 2. https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ Nic się nie zmieniło. Poza 7 dniami czekania na możliwość odblokowanie bootloadera całość nie trwa dłużej niż te 30 minut.
 3. Czemu tak kombinujesz zamiast zrobić to przez recovery?
 4. Wgraj TWRP i potem rom przez recovery. U mnie poszło bez problemu, też miałem brand z Orange. Wcale nie jest łatwo uceglić telefon.
 5. No tak, bo wgrać czysty soft to aż pół godziny roboty.
 6. Do jutra jest w Orange flex w wesji 6/128GB z Mi Bandem 5 za 1200 zł. Wygasza ekran, może pojedyncze egzemplarze miały z tym problem.
 7. Jak wygląda sytuacja z aparatem na tym systemie (ArrowOS), da radę wgrać stockową aplikacje?
 8. Hej, możesz podesłać jakie twrp wrzuciłeś? Nie mogę znaleźć wersji do tego modelu Gdyby ktoś potrzebował https://www.mediafire.com/file/1zticcwtu12mhdt/3.5.1-sweet-Note_10_Pro.rar/file
 9. Usuń te sceny i zrób tak jak na screenie. Namieszałeś coś.
 10. Nie, nie. Nie o to mi chodziło. Powiedzmy 3 sprzątania które zużyją po 33% baterii i po każdym sprzątaniu bateria będzie naładowana do pełna będą lepsze niż zjechanie od 100% do 0 i dopiero wtedy naładowanie baterii. Może to działa przez kilka godzin, ale za każdym razem jak gdzieś jechałem i wylaczylem zasilacz to po pewnym czasie odkurzacz przechodził w tryb offline.
 11. Głupoty piszesz. Cykl baterii to zużycie 100%, a podłączony odkurzacz się nie ładuje tylko jest zasilany z kontaktu (tak samo jak np. podłączony do gniazdka laptop). Nie dość że tym co robisz sam skracasz żywotność baterii to jeszcze negujesz cała idee smart odkurzacza, bo ani nie zadziała harmonogram, ani nie włączysz go z aplikacji.
 12. To samo, myje się bez problemu tylko długo schnie.
 13. Pół roku używam robota i zawsze mopuje z płynem. Co za głupota w ogóle robić to samą wodą, już chyba wolałbym w ogóle nie mopowac niż żeby zostawały smugi po wodzie.
 14. Nie zalewa się, problem był w pierwszych modelach
×
×
 • Create New...