Jump to content

ohdaesu

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About ohdaesu

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Usuń te sceny i zrób tak jak na screenie. Namieszałeś coś.
 2. Nie, nie. Nie o to mi chodziło. Powiedzmy 3 sprzątania które zużyją po 33% baterii i po każdym sprzątaniu bateria będzie naładowana do pełna będą lepsze niż zjechanie od 100% do 0 i dopiero wtedy naładowanie baterii. Może to działa przez kilka godzin, ale za każdym razem jak gdzieś jechałem i wylaczylem zasilacz to po pewnym czasie odkurzacz przechodził w tryb offline.
 3. Głupoty piszesz. Cykl baterii to zużycie 100%, a podłączony odkurzacz się nie ładuje tylko jest zasilany z kontaktu (tak samo jak np. podłączony do gniazdka laptop). Nie dość że tym co robisz sam skracasz żywotność baterii to jeszcze negujesz cała idee smart odkurzacza, bo ani nie zadziała harmonogram, ani nie włączysz go z aplikacji.
 4. To samo, myje się bez problemu tylko długo schnie.
 5. Pół roku używam robota i zawsze mopuje z płynem. Co za głupota w ogóle robić to samą wodą, już chyba wolałbym w ogóle nie mopowac niż żeby zostawały smugi po wodzie.
 6. Nie zalewa się, problem był w pierwszych modelach
 7. Nie wjedzie pod stół dopiero gdy postawisz tam wirtualna ścianę. Dopóki nie zrobisz mapy to faktycznie będzie jeździł po całym mieszkaniu i szukał stacji. Z routerem mój też co jakiś czas ma problemy. Czasem nawet się rozłączy na kilka dni. Ale wiem że to na pewno problem z dostawca internetu lub samym routerem, bo w innym mieszkaniu takich problemów nie miałem.
 8. Nie da się, mapy trzeba ręcznie zmieniać
 9. Po aktualizacji do *045 co kilka dni w trakcie sprzątania odkurzacz wyłącza się z komunikatem "Standby time is too long, will turn off". Mam nadzieję, że niedługo to naprawią. Na innych forach wiele osób ten problem zgłaszało. Możesz sterować z poziomu aplikacji odkurzaczem na strzałkach, działa wybór siły ssania? Nie, jedynie zmiana języka na modowanej apce i powrót do oryginalnej. Jednak po każdym wyłączeniu odkurzacza (w tym po tym o czym pisałem wyżej) język znów wróci na Chiński.
 10. W modowanej apce tak. Ja mam ustawiony serwer na Chiny, mapy w 6 sekund się wczytują.
 11. Mimo najnowszej wersji mi home ustawionej na Chiny nie wyszukuje aktualizacji, mimo że od kilku dni sprawdzam.
 12. Też Wam działa planowanie sprzątania w taki sposób, że musicie uwzględnić Chańską strefę czasową? Tj. ustawiając robota na godzinę 10, ten włącza się o 3 w nocy, żeby włączył się o 10 muszę ustawić na 17.
 13. 1. Do odkurzacza można dokupić oddzielny pojemnik tylko na wodę. Dopiero wtedy działa samo mopowanie. Ewentualnie można odłączyć filtr hepa. 2. Z tego co zauważyłem, to wyłączony odkurzacz z pojemnikiem na wodę lekko "cieknie" , więc po kilkudziesięciu minutach mogłaby się pojawić wokół mała kałuża. Chociaż jeszcze nie testowałem tego zbyt dokładnie. W każdym razie odkurzacz wysyła komunikat żeby odłączyć pojemnik z wodą po zakończeniu mopowania. 3. Można. Zawsze odrobinę kurzu wymiecie. Skoro i tak działa odkurzacz, to nie ma sensu ściągać szczotki. Jedynie przy samym mopowaniu ni
×
×
 • Create New...