Jump to content

VegaCom

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About VegaCom

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Wszystkie

Recent Profile Visitors

908 profile views
 1. Ja mogę Ci podpowiedzieć, gdzie kupić szkło hartowane na Twój telefon
 2. @ratosluaf - Z tego co piszesz to szkło jest do reklamacji z wymianą na drugą, fabrycznie nową sztukę, bez gadania. @Deragon - Jeżeli Administracja pozwoli to chętnie podrzucę linka do szkła, gdzie sprzedało się go już sporo i odzew jest bardzo pozytywny.
 3. @Sidelek - Bez kropki Vegacom. I oczywiście - dzięki za pozytywną opinię @energyypl - niestety nie mamy telefonu na miejscu, żeby zrobić zdjęcie z telefonem, ale na stronie masz realne zdjęcia pokrowca, naszego autorstwa. Wjechało do nas parę nowych szkieł do Xiaomi, czy możemy podrzucić je linkami do działów Akcesoriów przy odpowiednich modelach? (pytanie do Administracji)
 4. Przepraszam za taką późną odpowiedź. Mogę przesłać zdjęcia jak fizycznie wygląda szkło i podać wymiary. Niestety nie mamy tego telefonu na miejscu.
 5. Nie testowałem, sprawdź i napisz odczucia. Aha, i szkła do tego modelu są po 20 zł
 6. Zgodnie z życzenie mi zgodą Zdjęcia poglądowe. Jak chcecie to mogę zrobić zdjęcie fizycznego szkła i wrzucić tutaj. http://vegacom.eu/product-pol-33176-Szklo-hartowane-ochronne-na-wyswietlacz-twardosc-9H-do-XIAOMI-MI-NOTE.html
 7. Co chcesz wiedzieć? Mogę Ci wszystko o nim powiedzieć "z pierwszej ręki"
 8. Do szybkiego czyszczenia szkła zalecam chuchanie na telefon Tj. parę chuchnięć i krawędź t-shirta
 9. Folia też nie uchroni Cię przed uszkodzeniami mechanicznymi! Szkła hartowane na telefony najczęściej mają 0.33mm, więc nie wiem czy tak mocno pogrubiają Różnicę między szkłem i folią odczujesz też na pewno "pod palcem". Folia hamuje palec, nie ma takiego poślizgu jak przy szkle hartowanym. Też o wiele szybciej się palcuje. W ogólnym rozrachunku moim zdaniem folia zmniejsza jakość korzystania z telefonu, a szkła hartowane już nie
 10. Szkło, szkło, tylko szkło. Można wrzucać linki? To był podał dokładnie link do danego szkła.
 11. Szkło do telefonów Xiaomi można kupić w Polsce.
×
×
 • Create New...