Jump to content

Emcet

Użytkownicy
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Emcet

 1. Kacper już dawno podał rozwiązanie na powiadomienia: "Póki co tymczasowa metoda to albo z adb adb shell settings put secure qs_media_resumption 0 lub z termuxa jak masz roota,, su settings put secure qs_media_resumption 0
 2. Niestety problem z WiFi pozostał, jest strzał prędkości docelowej, później spadek i utrzymanie mniejszej prędkości, po restarcie urządzenia przez kilka h jest ok, prawie idelanie pozioma linia. Oczywiście w innym Xiaomi na Globalu jest OK. Internet 100/50
 3. Cześć wszystkim, ktoś jakiś czas temu popełnił wpis o braku przycisków sterownia Spotify w belce, faktycznie tak jest, jakieś rozwiązanie? Wyłącznie trybu pełnoekranowego?
 4. Czy ma ktoś może problem z wysyłaniem zdjęć prosto z galerii MIUI? Korzystam z telegrama, i od Androida 11 mam problem z galerią MIUI, mianowicie, na początku zdjęcia wysyłały mi się bez kompresji (jako pliki), teraz od 2-ch wydań wgl nie mogę ich wysłać prosto z galerii, z aplikacji telegram lub innej apki do zdjęć jest OK, uprawnienia też są w porządku. Właściwie widzę że dalej próbują wysłać się jako pliki. Dobra, wyłączyć całkowicie bezpieczne wysyłanie i wszystko jest ok.
 5. Myślałem że rozwiązałem problem, ale jednak znowu to wystąpiło, asystent jest tylko na połowie ekranu, można go przewijać, i buguje się tak losowo.
 6. Tapnij w "poszczególne aplikacje" i trzymając przescrolluj Jeżeli chodzi o konto Xiaomi, u mnie urządzenie się wyświetla.
 7. W sumie faktycznie, mam z 8 maja, a instaluję prawie każdą tygodniówkę, czyli co, jeżeli Rom nie znajdzie tego pliku przy rozruchu to go sobie tworzy? To Wasza modyfikacja?
 8. Z innej beczki, posiadam TWRP 3.5.0_9-0, chciałbym zrobić backup Persist, w sumie w sieci ciężko znaleźć coś konkretnego, nie wiem czy tak samo robi się dla każdego Xiaomi, czy można z tego TWRP spokojnie przejść na OrangeFox stable R11.0-3? @OrjonMógłbyś coś podpowiedzieć? I jak to jest z L1? Faktycznie traci się nawet z własnego Persista? W sumie na forum nie znalazłem informacji jak to zrobić dobrze. Może warto by było zrobić jakiś wątek i przypiąć do aktualizacji skoro to jedna z najważniejszych partycji.
 9. O kurcze, dzięki za info, to będzie jeżdżone na Automapie
 10. Mi9 pierwszy update z Androida 10, jak to odtworzyć? u mnie wszystko działa, wyznacza trasę, prowadzi elegancko. Jedyne co to Koniec animacji i początek przy przełączaniu klatkuje.
 11. Nju działa na starej platformie tak jak abo Orange. Do flexa była zrobiona nowa platforma. Ale czy ona jest inna i tam VoLTE na Xiaomi nie robi bałaganu, czy też jeszcze nie zaimplementowali na niej możliwości banowania nas za uruchamianie VoLTE kodem to już nie wiadomo W sumie logiczne. Wydaje mi się że nie opłaca im się już implementować identyfikacji urządzenia, po co mieliby się uwsteczniać jeżeli chodzi o rozwój VoLTE.
 12. Napisałem wcześniej że nju / Orange A Flex to całkiem inne uprawnienia. Mam mi 9, po przejściu na Flex wszystko hula, a Pan na czacie mówił że nie będzie działać :). Więc największe prawdopodobieństwo będzie na Flexie.
 13. Może jako ciekawostkę powiem że mam Mi 9, Orange flex, VoLTE, VoWiFi działa elegancko, modem config Orange PL, nic nie załatwiałem w BOK, w sumie tak 2-gi miesiąc mi już leci, na zwykłym Orange nie działało :).
 14. Przychodzę rano do pracy i kolega podbija że nie ma neta w Orange, globalnie nic mu się nie wczytywało, od wczoraj mam tak samo Zmieniliśmy preferowany typ sieci na chwilę i wszystko zaczęło działać. Czyli jednak Orange. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 15. Widzę kolega tam wypisywał. Dawaj stereo zasypiemy cały support, inaczej nas oleją Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 16. U mnie jest 181, ale to dlatego że ostatnio kilka razy ją zerowałem. Na kompie zajmuje mi 6GB Taka to muzyka on-line.. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 17. Szczerze to nie, tam raczej nie ma developerów którzy są przyjaźni użytkownikowi, oczywiście nikomu nie umniejszając, po prostu przekopałem to forum szukając odpowiedzi na mój problem i widziałem jakie jest podejście Administracji . Ale jak już pisałem.. tematu nie zakładałem. Rozumiecie, forum softu który użytkuję, więc są tu ludzie którzy ogarniają strukturę Androida, i mają pomysły jak przyłapać problem, przynajmniej takie miałem założenie :D.
 18. Żebyśmy się zrozumieli, po ręcznym wpisaniu APN z Orange zrobiłem reboot; po jakimś czasie dzieje się dokładnie to samo co na standardowym APN od Orange ipv6. Pomaga zmiana preferowanego typu sieci, po prostu zmienić na inny, sieć się rozepnie i można wrócić na poprzednie, druga opcja to reboot telefonu. Problem jest tylko na danych mobilnych, blokuje cały host Spotify, łącznie ze stroną i oficjalnym forum, całe serwery mają "bana". Wydaje mi się, że jak odtwarzanie jest cały czas odpalone to hosta się nie blokują, ale tego nie gwarantuję, nie może być to wina bezpośrednio po mo
 19. Niestety to nie pomogło . Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 20. Czyli coś jest na rzeczy, u mnie niestety pomaga tylko zmiana preferowanego typu sieci, wybieram np 3G/LTE, później z powrotem 2G/3G/LTE, w sumie nie ma znaczenia co wybiorę, chodzi o reset połączenia. Może coś siedzi w głównym pliku hosts, ja używam AdAway w trybie systemless. Ale nawet jak wyłączę to jest ten sam problem. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 21. Po kilku godzinach znów Spotify nie robi, jako ciekawostkę zauważyłem że wtedy blokuje mi całą witrynę, plik hosts czysty. Oczywiście wszystko inne działa, włączam WiFi, momentalnie witryna się wczytuje i program również, po wyłączeniu WiFi znów blok.. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 22. Karta jakiś czas temu wymieniana. Miałem nadzieję że to jakiś globalny problem z internetem i chłopaki z .eu wiedzą o problemie. Ustawiłem na razie wg instrukcji z Orange, ciekawe, telefon mam prawie rok, i dopiero od 2 tyg jest ten problem, czyli raczej nie będzie to wina APN, bdw. przywracałem już kilka razy do domyślnych.
 23. Nie pomaga nawet ubijanie aplikacji, Globala nigdy nie miałem od początku .EU. Od około 2 tygodni mam taki problem. Z tym sztywnym pasmem... dlaczego to powinno pomóc? Czego wina?
 24. Witam, Wersja Miui 9.11.21, poprzednia miała ten sam problem. przywracałem już ustawienia domyślne sieci, odinstalowałem większość aplikacji, restart telefonu, lub zmiana preferowanego typu sieci pomaga na chwilę. Dotyczy to głównie Spotify, ale czasem globalnie nie ma internetu, problem występuje tylko na danych mobilnych, ustawienia APN również przywracałem. Przyznam szczerze że nie widzi mi się WIPE. Z góry dzięki za pomoc.
×
×
 • Create New...