Jump to content

Tomek Full Mocny

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Tomek Full Mocny's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Ja miałem po pierwszym ładowaniu taką sytuację, że w ciągu niecałej doby bateria spadła mi o 35%, z 86% do 51%. Nie wiem czy miało to związek, ale stało się tak po wrzuceniu przez NF niestandardowej tarczy. Wróciłem do standardowej, i rozładowywała się już raczej normalnie. Po drugim ładowaniu jest już za***iście. Tarcza niestandardowa, ale wrzucona przez inną aplikację. Wrzucam screeny zrobione przed chwilą.
 2. Ja na zasięg nie narzekam. W mieszkaniu smartfon leży w jednym pokoju, ja jestem w drugim, między fonem a opaską 3 ściany, z czego dwie całe w kaflach (łazienka), i zasięgu nigdy opaska nie zgubiła. Dopiero na balkonie gubi zasięg, ale to już za następną grubą ścianą. Nie wiem jakiego masz fona, tzn bluetooth 5, czy niższy. Powiadomienia o ponownym połączeniu z NF jak najbardziej działają.
 3. Wydaje mi się, że nie mierzył. W ustawieniach snu miałem włączone "analiza całego dnia", i "wersja analizy snu" na 4.7. Opcje w ustawieniach pulsu powyłączane. Będę obserwował użycie baterii przy różnych tarczach i ustawieniach. Jeżeli dojdę do jakichś ciekawych wniosków, to podzielę się nimi.
 4. Ok, rozumiem. Tylko co mi tak baterię zeżarło? Czy to możliwe żeby jakaś niestandardowa tarcza, jak pisał użytkownik tomasznowak?
 5. Właśnie u mnie też pojawił się problem z baterią. Przez kilkanaście godzin (w nocy, więc nie bawiłem się opaską) bateria zjechała o 20%. Zastanawiałem się, czy to wina Notify, bo na samej Mi Fit było ok. Tarcza ma aż taki wpływ na baterię, czy sama aplikacja Notify? Jasne, nie chodzi o parę groszy, ale jak pisałem wyżej, coś mi baterię drenuje. Czy jak korzystasz z samego Notify bateria nie leci na łeb?
 6. Jestem nowym użytkownikiem Mi Banda 4. Wcześniej miałem Mi Band 2, który dostałem darmo na jakiejś promocji. Od trzech dni mam Mi Band 4. Wczoraj zainstalowałem Notify w najnowszej wersji bezpłatnej. Wcześniej używałem tylko Mi Mit, teraz mam zainstalowane obie. Widzę że Notify ma od wuja funkcji. Której apki Wy używacie, czy obu naraz, czy jest sens kupowania Notify w wersji PRO?
 7. Wyłącz pogodę w notify, gryzie się z tą z MiFit.
 8. Link do pobrania tego programu. Napisz czy działa. https://www9.zippyshare.com/v/ymHXlcHt/file.html
×
×
 • Create New...