Jump to content

wingerman

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

wingerman's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Ja mam 10.2.24 i też dalej rozjaśnia się długi czas jak ktoś dzwoni.
 2. Faktycznie wkurza to niemiłosiernie. Jak ktoś dzwoni a jesteś na dworze to masakra bo nim się rozjaśni na tyle by coś było widać, to długo trzeba czekać. Na cholerę mi szybki telefon jak podgląd osoby dzwoniącej czekam dłużej niż na jakimś średniaku.
 3. Ekran blokady i hasła> zarządzaj odciskami palców I tam na samym dole masz możliwość włączenia podświetlenia czujnika na ekranie blokady.
 4. Póki co używam zewnętrznej aplikacji która działa bdb. w niej samemu ustala się lokalizację ikon powiadomień itp. https://play.google.com/store/apps/details?id=zanini.andrea.notchtest
 5. Sprawdź BTS Tracker w sklepie google.
 6. Generalnie lepiej dołożyć parę zł. i skompletować odpowiedni, wydajny i pewny zestaw talerzyka i ładowarki za te kilkadziesiąt zł. więcej, niż martwić się czy po pracy będzie do czego wracać
 7. Tak sobie poczytałem i nic nie zrozumiałem w każdym razie niewiele. Mam jednak pytanie jaki zestaw muszę skompletować by wykorzystać w pełni potencjał ładowania Mi9 bezprzewodowo? Jeśli mogę prosić, to poproszę o linki. W oko wpadł mi taki zasilacz/ładowarka czy warto ją kupić by osiągnąć zamierzony cel? PS. A może warto się wstrzymać jeszcze jakiś czas z zakupem i poczekać na coś innego?
 8. Czołem. Przepraszam,ze pierwszy post i problem ale umówmy się, że tak jest właśnie najczęściej :/ Mam kłopot z logowaniem do Mi Fit. Na starym telefonie jestem zalogowany do Mi Fit i mam w profilu określony nr. ID Problem w tym, że gdy wpisuje ten nr ID do Mi Fit na nowym telefonie, to dostaję komunikat że ID jest nieprawidłowe. Maila niestety nie pamiętam, chciałbym zalogować się przez www i zaktualizować dane ale jet dokładnie ten sam problem. Czy ktoś wie jaka może być przyczyna? A może udałoby się w jakiś sposób odnaleźć przypisany email w plikach Mi Fit na telefonie na którym cały czas jestem zalogowany do Mi Fit z tym ID?
×
×
 • Create New...