Jump to content

kryspin126p

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kryspin126p's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Ma ktoś może na zbyciu oryginalne etui z zestawu i chce sprzedać? U mnie niestety odpadł przycisk i etui lekko pękło w rogu, a niestety nigdzie nie da się kupić takiego samego. Nie chcę innych firm ponieważ z tego super mi się korzysta i praktycznie nie odczuwam że telefon ma jakiekolwiek etui.
  2. Cześć, od aktualizacji do Miui 12 Global mam problem z wyświetlaniem zdjęć od znajomych na Snapchacie, od niektórych wyświetlają się w całości i w niektórych widac tylko 1/5 u góry a reszta zdjęcia miga po czym robi się czarna, aktualizacje snapa nie pomogły, zainstalowanie aplikacje od nowa również, nie ukrywam że jest to bardzo irytujące. Miał ktoś może taki problem lub ma pomysł jak to rozwiązać?
  3. Witam, mam problem z redmi note 8 z romem global (prawdopodobnie 11.0.6), otóż nagle przy którymś odblokowaniu zaczął pojawiać się czarny ekran i nic nie da się zrobić z telefonem, po chwili pojawia się znowu ekran blokady, na ekranie blokady działa normalnie, przychodzą powiadomienia, można normalnie odebrać telefon i rozmawiać, ale nie odblokować. Próbowałem kilka razy restart, wyciągałem kartę SIM, nawet ściągnąłem szkło hartowane i wciąż to samo. Myślicie że ponowne wgranie sytemu może pomóc?
×
×
  • Create New...