Jump to content

kielson

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About kielson

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wymieniłem baterie na nówkę. Tylko mam problem. Z początku bateria trzymała masakra. Poczekałem do tych kilku cykli, bo było w instrukcji, że po 3 do 5 ładowaniach dopiero bateria osiągnie pełna wartość. Ale dalej słabizna... Spróbowałem całkiem rozładować. Ale ku memu zdziwieniu na ostatnim procencie bateria trzymała bardzo długo. Ciężko było rozładować. Przez jeden procent sot na ekranie osiągnął około 50 minut. Za drugim i trzecim razem to samo. Na ostatnim procencie bardzo długo trzyma. Jak ja skalibrować, ktoś może ma jakiś pomysł? Po tym jednym całkowitym rozładowaniu się poprawiło le
 2. Posiadam już telefon dwa lata i zastanawiam się nad zmianą baterii, bo po tym czasie już się nieco "popsuła". Miała prawo. Jaka polecacie, jakiś droższy zamiennik? Czytałem, że firmy green cell są okej? Co myślicie?
 3. Długo trzeba czekać na rozpatrzenie wniosku?
 4. Ja używam map Google i też nie miałem żadnego problemu. Sporadycznie też zdarza mi się także jeździć na yanosiku i bez zastrzeżeń.
 5. Ja wyłączyłem podwójny GPS, no i bateria zauważalnie dłużej trzyma. Jeśli już mam taką potrzebę, to z powrotem włączam.
 6. U mnie odłączony od ładowarki o 5 rano, przez 1/4 czasu na WiFi, jak dla mnie rewelacyjny wynik. Wynik znacznie się poprawił po wyłączeniu podwójnego GPS.
×
×
 • Create New...