Jump to content

jakdrimer

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

jakdrimer's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Cześć, podany przez KamPaw sposób niestety nie pomogł w moim przypadku. Parę razy próbowałem rozparowywać i parować. Jest jeszcze jakaś metoda?
 2. Każdy łączył sie automatycznie, czy też były problemy? Co się działo z nimi po paru miesiącach?
 3. Cześć, mam problem z Roidmi 3s. Transmiter nie łączy się automatycznie ani z Honor 8x ani z Redmi Note 8 Pro. Po manualnym połączeniu wszystko działa jak powinno, nie ma żadnego problemu. Nie znalazłem rozwiązań na tutejszym forum, czy też zagranicznym. Nie zależy mi już nawet na automatycznym włączaniu aplikacji do muzyki i odtwarzania od razu piosenek. Czy ktoś spotkał sie z takim problemem i może ma na to jakiś sposób? Pozdrawiam
 4. Cześć, mam problem z połączeniem mi box 4k do hotspotu tworzonego na Honor 8X. Widać sieć, ale po długiej próbie połączenia, wyskakuje błąd typu "nie znaleziono sieci" etc. Próbowałem połączyć z hotspotem Redmi Note 8 Pro. W tym przypadku nawet nie wyszukuje sieci. Typ szyfrowania WPA2 PSK, próbowałem nawet bez. Pasmo 2,4 GHz. Kanał nadawczy automatyczny, ale próbowałem też na innych. I teraz ciekawostka: na Huawei p8 lite z takimi samymi ustawieniami, z taką samą karta sim - mi box bez problemu sie łączy. Robiłem reset do ustawień fabrycznych jak i hard reset. Ma ktoś może pomysł dlaczego jest problem z Honorem i Redmi?
 5. Tak, najpierw miałem oryginalnego MiFit. Chodzi mi tylko, czy muszę teraz bawić sie przez GB czy da się inaczej .
 6. Cześć, Bip jest moim świeżym nabytkiem. Zainstalowałem tylko MrTomi-3.5.4-PL.apk i od tej pory, za każdym razem gdy włączam MiFit'a, próbuje zaktualizować A-GPS. Za każdym razem kończy się to niepowodzeniem. Nie wgrywałem FW ani RES przez GadgetBridge. Muszę wykorzystać sposób użytkownika tomurbanowicz, czy jest może inny sposób? Btw: Jest opcja powrotu do stanu zegarka zaraz po wyciągnięciu z pudełka? (język angielski)
×
×
 • Create New...