Jump to content

FranzMaurer

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by FranzMaurer

 1. Mam amazfit bip A1608 - to chyba wychodzi, że wersja Global. Zainstalowana od nowości oficjalna wersja mi fit, najnowsza, pobrana przed chwilą z google Play. Ponoć jest już wersja firmware 1.1.5.36 z językiem włoskim - na tym mi akurat zależy :/ Ale z jakiegoś powodu, zegarek cały czas jest w wersji 1.1.5.16 i za cholerę nie chce się podnieść do nowszego firmware.... Czy ten fw z językiem włoskim jest w ogóle oficjalnie dostępny czy to jakaś beta ? Ponoć powinien zainstalować się z mifit 4.0 ale nie idzie w ogóle.... Może to fw tylko do wersji chinskiej ? Odparowywalem telefon i parowałem znowu - nic Przeinstalowalem mifit - nic Zmienilem jezyk w telefonie na włoski - nic Czy ja coś robie źle czy to po prostu jeszcze nie jest dostępne dla wszystkich ? Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale odinstalowalem mifit, zmienilem jezyk telefonu na wloski, zrestartowalem telefon, zainstalowalem mifit z google play, przywrocilem zegarek do ustawien fabrycznych, nadal jest wersja 1.1.5.16, sparowalem zegarek z telefonem, pokazuje wersje 1.1.5.16, po chwili pokazuje mi na zegarku "updating a-gps" dochodzi do 3% na telefonie, na zegarku pojawia się updated successfully, potem znowu updating a-gps, na telefonie idzie dalej od 3%, dochodzi do 100%, jest successfull ale fw nadal jest 1.1.5.16 a jezyk nadal angielski w zegarku. Czy to może dlatego bo jestem zalogowany do mifit kontem google ? Może powinienem kontem MI ? Sprawdziłem też na koncie MI, nic to nie dało, zegarek dalej jest w wersji 1.1.5.16 a język nadal angielski :/
 2. Zamontowałem 46-00 do Redmi Note 5 4/64. Poza tym, że cięzko to cholerstwo otworzyć przy użyciu karty kredytowej - polecam jednak zaopatrzyć się w jakieś plastykowe kostki, czy cokolwiek co do tego służy - to wydaje się całkiem niezły jakościowo. Ciężko powiedzieć czy coś nie wypłynie w międzyczasie ale nie widzę ogromnej różnicy z oryginalnym. Poza tam jednym drobnym ubytkiem, gdzie widać mały prześwit w podświetleniu - chyba, bo to raczej nie martwy piksel. Nadal nie jestem przekonany co do różnicy jedynie w kolorze, no ale nie mam porównania. Podsumowując, 46-00 w kolorze białym został podłączony i działa imho dobrze.
 3. Niestety, to nie kwestia koloru. Kupiłem biały i dostałem wersję 46-00. Zaczynam się obawiać, że to kwestia jakości albo jednak modelu telefonu :/
 4. Ale jaki model wybrałeś ? Miałeś w ogóle na ali opisany model tak jak w pierwszym poscie napisałem ? 47-00 albo 46-00 ?
 5. Patrzyłem na Allegro, na Gearbeście też są
 6. Hm, generalnie widzę, że sprzedają i jeden i drugi jako biały. To tylko kwestia zdjęcia ? Czy to jednak nie jedyna różnica ?
 7. Witam, muszę wymienić ekran w Redmi Note 5 Pro i widzę, że można dostać, tak jakby 2 modele ekranów o oznaczeniu 47-00 i 46-00. Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć, czym one się różnią ? Czy może jeden jest do wersji China drugi do Global ?
 8. Udało Ci się może to naprawić ? Bo mam bardzo podobny problem, z tym że u mnie wszystko działało, póki nie zainstalowałem tej właśnie aplikacji co Ty, zrobił się przez nią niestety update firmware i od tamtej pory polskie znaki nie działają.... Odinstalowałem wszystkie inne aplikacje i zostawiłem tylko Mi Fit, nowy firmware co dzisiaj się zainstalował też niczego nie zmienił... Zakupiona jako wersja China. Przyszła, sparowałem z telefonem z aplikacją Mi Fit, zrobił się upgrade firmware i polskie znaki działały bez problemu. Oddałem opaskę dziewczynie, zainstalowalem jej Notify & Fitness for Mi Band i nieopatrznie przez tą aplikacje zrobił się update fw do 1.8.0.0 po czym polskie znaki przestały się wyświetlać i font jest zwyczajny, nie wyboldowany jak normalnie w polskim firmwarze mam na drugiej opasce. Jezyk w telefonie mam Polski, jak przełącze na angielski to język się zmienia, odparowuje, paruje znowu, zmieniam jezyk i polskich znaków ciągle nie ma jak i font nie jest wyboldowany :/ Zostawiłem już nawet tylko tę nieszczęsną aplikację Mi Fit i to nic nie dało. Dzisiaj zrobił się update firmware do 2.x.x.x i to też niczego nie zmieniło. Mam drugą taką opaskę, której nigdy nie podłączałem do Notify & Fitness for Mi Band i wszystko na niej działa poprawnie. Używałem ją z powodzeniem razem z Tools & Mi Band i wszystkie znaki wyświetlają się poprawnie. Zakupiona jako wersja Global. Może jednak jest różnica między global a china ? PROBLEM ROZWIĄZANY: Przy użyciu Notify & Fitness for Mi Band zainstalowałem czcionkę oryginalną z tego wątku I czcionka znowu wyświetla się poprawnie. Zainstalowałem tylko Mili_wuhan.ft.
 9. Z jakiegoś powodu nie wyświetlają mi się polskie znaki na opasce :/ Opaska kupiona jakiś miesiąc/dwa temu jako wersja China, sparowałem normalnie z telefonem, zainstalowałem oficjalna aplikację, zainstalował się oficjalny firmware i wszystko było OK. Leżała i czekała na odpowiedni moment. Oddałem w zeszłym tygodniu dziewczynie opaskę, zainstalowałem na jej telefonie Notify & Fitness for Mi Band, jeszcze wtedy akurat nie zdążyłem zrobić aktualizacji do fw 1.8.0.0 więc zrobiła się przez Notify & Fitness for Mi Band i od tamtej pory polskie znaki poszły się pasać... Mam drugą taką samą opaskę - teoretycznie kupiona jako wersja Global - i tam wszystko jest OK, używana tylko z Mi Fit, ta sama wersja firmware i w ogóle czcionka wygląda inaczej, jest wyboldowana. W tej, gdzie nie działają polskie znaki czcionka jest regular i tak jakby co jakiś czas jest jakby spacja. Dzisiaj przyszedł nowy firmware 2.x.x.x i po updatecie przez Mi FIt nic się nie zmieniło niestety :/ Wrzucam zdjęcia z opaski, na której nie działają polskie znaki. Da radę coś z tym zrobić ?
×
×
 • Create New...