Jump to content

djdaros10

Użytkownicy
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi MI 8

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

djdaros10's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. @souacz wydaje się, że jak wypiąłem HUBa to faktycznie jakby "mulenie" zaraz po odpaleniu ustąpiło. Zobaczymy jak minie więcej niż 15h od ostatniego używania to dalej będzie się tak działo. @Masmix właśnie z wyszukiwaniem głosowym dalej jest problem. Chcąc wyszukać coś na YT klikając ikonę mikrofonu na ekranie TV średnio rozpoznaje i długo tak jakby szuka o ile w ogóle zacznie szukać. Dużo sprawniej mu idzie jak kliknę ikonę mikrofonu na pilocie wtedy działa bez zastrzeżeń ale szuka chyba wszędzie a nie tylko na samym YT.
 2. Mam podłączonego HUBa USB więc może faktycznie to jego wina.
 3. Z B20 prawda jest taka, że nikt takich telefonów bez wsiowego LTE nie chce kupić, a dużej różnicy nie ma w ich użytkowaniu i zasięgiem w porównaniu do tych z B20.
 4. Jak najbardziej i nie tylko baterii ale płycie głównej. Telefon który czeka na dostarczenie nie leży w ogrzewanym miejscu także jeśli na zewnątrz jest -10 stopni to pewnie wcale więcej nie będzie miał tel.
 5. Zostaw dla siebie i policja i tak bodajże po dwóch latach weźmie je dla siebie jak nikt się po nie, nie zgłosi
 6. Na co dzień rowerek nie ma nic lepszego by szybko i sprawnie jeździć po mieście Auto tankuje za 100 zł raz na miesiąc i mi wystarczy
 7. Siemanko witam wszystkich jako użytkownik telefonów Xiaomi i OnePlus
 8. Racja @tpawel można za ok 400$ dorwać nawet MI MIx 2s oczywiście z Chin co jest dobrą ceną. A co się bedzie działo jak wyjdzie MI MIx 2s ależ to potanieje
 9. Pokaż zdjęcia od boku urządzenia jak wygląda to wygięcie. Może Ci się wydaje
 10. U mnie dalej jest problem, że jak minie 24h od uśpienia MI Boxa to włączy sie po chwili ale strasznie muli przez co muszę go uruchomić ponownie. WiFi wydaje się jakby mnie rzadziej zrywało sygnał.
×
×
 • Create New...