Jump to content

Cintulek

Użytkownicy
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Cintulek last won the day on March 28 2015

Cintulek had the most liked content!

About Cintulek

 • Birthday May 11

Dodatkowe

 • Smartfon
  H5X/Mi5

Cintulek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. Bez zmian. Ale chętnie bym się dowiedział co zrobić, by YouTube jednak w tych 60 klatkach na sekundę odtwarzało materiały... Ktoś coś?
 2. Cześć. Tym razem prezentujemy Wam porównanie kamer do monitoringu naszego domu - Xiaomi YI Home Camera vs TP-LINK NC220 - ceny są bardzo podobne, ale czy możliwości też?
 3. Cześć. Myślę, że tego rodzaju wideo będzie pasować tutaj, albowiem jest to niejako recenzja Xiaomi Yi - porównujemy ją z popularnym konkurentem - GoPro HERO3. Jak sie sprawuje oraz jaka jest różnica w obrazie? Na te i inne pytania odpowiadamy w materiale wideo.
 4. Wersja MIUI: MIUI 7.4, 6.4.27 Posiadany smartfon: Xiaomi Mi5 Jakim użytkownikiem jesteś? zaawansowany Opis znalezionego błędu Ustawiłem swoje domyślne aplikacje do moich preferencji, na telefon ustawiłem ten Googlowski, na SMSy aplikację Sup!, niestety - gdy ktoś do mnie dzwoni bądź pisze wiadomość tekstową otwierane są aplikacje "domyślne", czyli MIUIowski telefon oraz aplikacja SMSów. Natomiast zmiana domyślnej przeglądarki, aplikacji maila, czy launchera działa bez problemu.
 5. Ja zamawiając swoją Mi5 wziąłem zarazem to etui Nillkin'a: https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi5-nillkin-tpu-protective-case-7331.html Cienki, ale też nie za cienki - 0.6mm, ładnie leży - zdjęcia
 6. Na 6.4.27 działa wszystko, połączone nawet z zegarkiem na Android Wear.
 7. Dobra, otrzymałem swojego Mi5 od ibuygou, całe dwa dni do mnie leciał, ale w końcu odebrany. :3 Juz elegancko odblokowany, zaraz bedzie instalowane Wasze MIUI :3
 8. Dzięki, a oznaczenie "Stable 7.2.13.0"? Rozumiem, że oba te systemy DEV 6.4.21 oraz 7.2.13.0 działają na tej samej wersji MIUI, tyle że ten DEVowy jest aktualizowany częściej i ma więcej opcji stricte dev'owych, yup?
 9. Witam ponownie. Otóż jak wiadomo, udostępniono już globala na Mi5. Tematyka ROMów, ich flashowania, etc nie jest mi obca, natomiast obce są mi dokładne oznaczenia tych MIUIowych: Stable 7.2.13.0 6.4.21 Mógłbym prosić o ich dokładne opisanie?
 10. I jak, i jak? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 11. Super, dzięki za odpowiedź. Teraz tylko ciekawe jak się ma sprawa z Android Wear... ktoś, coś?
 12. Moje uszanowanie. Czy ktoś z Was używa zegarka z Android Wear w połączeniu z Mi5? Ciekawi mnie, czy nie przerywa połączenia, etc. Drugie zaś pytanie, to czy Mi5 bez problemu utrzymuje aplikacje w tle? W Internetach i YouTubach widziałem porównania z S7, gdzie Mi5 nie potrafiło wydolić z kilkoma aplikacjami w tle, co nie napawa optymizmem... Więc jak to jest?
 13. Ja swoją ściągnąłem za 48PLN, także da się. O to to, to. Wiadomo, że dolar cały czas rośnie, ale da radę zamówić Mi Band'a za mniej niż 65PLN bez problemu. Dowiedziałem się po stworzeniu recenzji, że tak się właśnie wymawia nazwę tejże firmy. :/ Dodam dymek z informacją o tym, dzięki.
 14. Hej. Jestem użytkownikiem Mi Band'a od około czterech miesięcy i postanowiłem, że nagram wideo, w którym zawrę recenzję owego urządzonka. Jeżeli ktoś zastanawia się nad kupnem opaski, chce poznać wady i zalety, bądź po prostu nie wystarczają mu same zdjęcia i chciałby zobaczyć akcesorium w akcji, to zapraszam. Jeżeli tego typu post godzi w regulamin forum - nie omieszkam go usunąć.
×
×
 • Create New...