Prze_mo

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Prze_mo

 1. Wreszcie rozwiązałem problem sprzedałem Amazfita na OLX wg. mnie to chińskie "żenua" odłoże trochę i kupię S3 Gear.
 2. Jaką polecacie zastępczą aplikację ? Cierpiałem na ten sam problem. Oryginalny MiFit bardzo obciążał baterię, pomimo licznych "konfiguracji" po sparowaniu ponownie się wzbudzał itd. Telefon "cierpiał" więc odinstalowałem. Obecnie używam Bip'a bez parowania ze smartfonem.
 3. Jak się mój rozklei dam znać.... kolega z grupy pisał że po 10 miesiącach odpadła samoistnie szybka przy intensywnym ruchu nadgarstkiem.... podobno super glue rozwiązuje problem.
 4. Problem nagminny właśnie miałem o tym napisać na facebook na grupie bip International jest sporo takich fotek po pewnym czasie w zależności od warunków użytkowania odkleja się szybka. Reasumując nie ma to jak Made in China
 5. Świetna tarcza polecam: https://amazfitwatchfaces.com/bip/view/?id=11085
 6. Szukam dobrego zabezpieczenia ochrony dla mojego Amazfit bip wykorzystuje go do wędrówek górskich, rowerowych mam go niecałe ponad tydzień już załapał rysy itd. Na ali jest tego pełno ale nie mam ochoty czekać 30-60 dni polecacie coś w tej kwestii ? PS. np coś takiego w polskiej dystrybucji? : https://www.aliexpress.com/item/32902196564/32902196564.html?shortkey=QremMJji&addresstype=600
 7. Witam!!! Zakupiłem zegarek parę dni temu sporo wiadomości zdobyłem dzięki temu forum jednak mam parę pytań. Firmware: v.1.1.2.0.5 , używam standardowego Mi Fit 1. wgrywanie własnych tarcz : czy można w jakiś sposób wymienić wszystkie tarcze domyślne(te które są dostępne na starcie), mam możliwość podmienienia tylko jednej tarczy pobranej. 2. Ekran odblokowania: czy można odblokować smartfona fizycznie za pomocą amazfita, czy też działa to na zasadzie tylko zaufanego urządzenia(smart lock).