Jump to content

JoeBlack830

Użytkownicy
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About JoeBlack830

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa (okolice).

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 4 Global

Recent Profile Visitors

489 profile views
 1. A nie lepiej z dziewczyną;-) A tak serio to jeszcze zadam kilka pytań, teraz wiem komu.
 2. Coby to piwo przelać. Chyba że małoletni jesteś.
 3. Spoko dawaj adres. To z tego co widzę tu trzeba trochę głębiej wchodzić w ustawienia. I dosyć selektywnie niektóre rzeczy tu się ustawia.
 4. W koszu jest "usuń całkowicie". Usuwam i po sprawie.
 5. Nie jest max łatwiznę, tylko kilka razy usuwałem powielone notatki a one wracały. Może to jest tak że mając jedną notatkę i wpisując do niej kolejne dane , dubluje się, z dopisaną informacją.
 6. Mam kolejne pytanie. Jest "Notatnik" czy z mojej ingerencji notatki się powielają, jak jest tego przyczyna?
 7. No to spoko, i tak niewiele mam, ale myślałem że coś więcej usuwa.
 8. Oj, odrazu przerosło. Z nowym sprzętem zawsze tak jest. Zawsze jest jakiś klucz który jak się znajdzie to będzie z góry. Ja go na razie szukam przy pomocy, waszej. To teraz takie pytanie : jeśli przywrócę ustawienia fabryczne co mi zniknie z telefonu,tylko Łopato logiczne:-) proszę.
 9. To dlaczego wcześniej nie było tych zdjęć a teraz są w galerii? Nie wymyślam?
 10. Bawię się, ale mam wrażenie bałaganu. Lubię porządek. Chce osiągnąć to samo co miałem na starym telefonie. Ale chyba się nie da. Jeszcze pytanie na które chyba nie uzyskałem odpowiedzi: Czy zdjęcia mogą samoistnie przechodzić między Galerią, Menadżerem, Google Zdjęcia? Logiczne że nie ale, w Galerii znajduje się kilka zdjęć których nie przenosiłem.
 11. No niestety jestem zielony. Ok. Czyli segregacja w foldery w Google zdjęcia. Czy zdjęcia mogę samoistnie przechodzić między menadżerem a galerią a Google zdjęcia? Dlaczego pytam, dziwna sytuacja, w galerii znalazło się kilka zdjęć których w żaden sposób nie przenosiłem. Nic nie wyłączam. A ciasto z żoną;-)
 12. a jak ja wyłączyć i jakie będą tego konsekwencje?
 13. No nie rozumiem. Wszystko jest względne ... to tak jak Ty znasz ten temat a ja znam j. angielski w stopniu CELTA. Dlatego wszystkich proszę o cierpliwość i łopatologiczne tłumaczenie. I ważna sprawa ,nie chcę korzystać z chmury. Jak bywasz w okolicach Warszawy z chęcią się spotkam i pogadam na temat. Z dużą rezerwą podchodzę do Chmury. A co zrobić żeby były tylko w Menadżerze?
 14. Tak pomagasz . To ok mam zdjęcia w Google "wiatraczek" i niech tam będą . Teraz co mam zrobić żebym rozdzielił sobie zdjęcia tematycznie do Menadżera plików, jednocześnie usuwając je z Galerii. Tylko krok po kroku , proszę.
×
×
 • Create New...