Jump to content

wisnia37

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

wisnia37's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Dziękuję za odpowiedz, czyli rozumiem iż aktualizacja jest w planie, jest znany termin? Na necie nie mogę znaleźć, znalazłem tylko tyle że nie dostanie 11.
 2. Witam, pytanko mam, Redmi Note 8 w wersji Global dostał Androida 10?
 3. No niestety zainstalowałem na nowo nowy ROM, nic to nie dało, cza na nowy telefon Da się cofnąć i zablokować znowu możliwość instalacji ROMów?
 4. Nie miałbym wątpliwości co do wady sprzętu gdyby dotyk całkowicie nie działał a on przestaje po chwili od odblokowania. Ustawienia fabryczne zostały przywrócone, postawienie systemu na nowo - rozumiem że to inna procedura?
 5. Witam, mój staruszek po kliku latach niezawodnej pracy... zawodzi :P Mam problem z dotykiem o tyle dziwny iż nie występuje ciągle, po restarcie mogę chwilę działać - kilkanaście "dotyków" i koniec. Po odblokowani dotyk działa dosłownie kilka dotknięć. Dolne trzy przyciski działają bez problemu. Próbowałem już resetu i przywrócenia ustawień fabrycznych. Czy można jeszcze staruszka wskrzesić?
 6. Witam, Nie rozpoczynając nowego tematu chciałbym zapytać, czy ta lub inne kamery IP od Xiaomi pozwalają na podgląd obrazu z np mieszkania będąc w dowolnym miejscu na świecie z dostępem do internetu? Trzeba mieć stałe IP? Pozfrawiam
×
×
 • Create New...