Jump to content

szaman89

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by szaman89

 1. O czyli nie byłem sam z tym problemem Odpowiedź masz w skrypcie do rootowania: ssh vacuum '\ for domain in "" de. ea. in. pv. ru. sg. st. tw. us.; \ do \ echo "110.43.0.83 ${domain}ot.io.mi.com ${domain}ott.io.mi.com" >> /etc/hosts; \ done; \ chmod +x /etc/rc.d/S51valetudo /etc/init.d/valetudo; \ cd /etc/rc.d/; \ ln -s ../init.d/valetudo S97valetudo' W pliku hosts w folderze etc masz dodane wpisy blokujące serwery inne niż CN. Po usunięciu wpisów bez problemu podłączysz się do EU.
 2. Sorki, że tak późno. Uporałem się z problemem. Skrypty od valetudo blokują łączenie się z serwerami innymi niż CN. Edycja odpowiednich plików załatwiła temat ale trochę mi to zajęło. Czy warto bawić się w język PL to już musisz sobie sam odpowiedzieć.
 3. Witam, Mam problem po rootowaniu STYJ02YM. Rootowałem wg skryptu: https://github.com/rumpeltux/viomi-rooting wraz z valetudo i sam proces rootowania przeszedł poprawnie jednak nie mogę połączyć teraz odkurzacza z aplikacją mi-home. Dodawanie urządzenia zatrzymuje się na podłączaniu do sieci i za każdym razem brak możliwości podłączenia do sieci. Odinstalowałem valetudo jednak problem nadal istnieje. Odkurzacz był resetowany, wifi też jednak nic z tego. Czy ktoś może pomóc w tym temacie? Ręcę mi już opadają.
 4. Witam, Mam problem z ciągłym żądaniem parowania bluetooth mojego Redmi 5 Plus z zegarkiem LG G Watch R z Android Wear 2.0. Samo połączenie między tymi urządzeniami jest bezproblemowe i wszystko działa jak powinno do czasu. Po prostu kilka razy dziennie połączenie się rozłącza i wyskakuje mi żądanie parowania między urządzeniami. Na Remi 5 Plus jest wgrany soft 8.4.26. Dzisiaj z rana dostałem reprymendę od kobity o wyciszaniu telefonu w nocy bo urządzenia próbowały się parować co chwilę czego ja nie słyszałem Także miarka się przebrała więc szukam pomocy. Znacie jakieś rozwiązanie problemu? Edyta: Problem nie występował z moim poprzednim telefonem Sony Xperia Z2. Sama aplikacja Android Wear->Wear OS ma przyznane wszystkie uprawnienia, oszczędzanie baterii wyłączone i jest dodatkowo zablokowana przed kilowaniem z taskera.
 5. Może tak być. Z tego co czytałem to dla Mi5 jest wstrzymana aktualizacja. Tak tylko ogólnie wtrąciłem, że to wina błędu w sofcie i został on już naprawiony. Pewnie będzie dla Mi5 w piątkowej aktualizacji.
 6. FC dialera i kontaktów to wina błędu w sofcie. W aktualizacji 4.19 naprawili ten błąd, synchronizacja działa i nie wywala już apek.
×
×
 • Create New...