cameron1234

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About cameron1234

 • Rank
  Użytkownik
 1. Jeśli posiadasz tą aplikację to czy mógłbyś sprawdzić na jakich zasadach to działa ? Byłbym bardzo wdzięczny, proszę.
 2. Ale tak że będę widział ten pomiar ciągły na zegarku czy na telefonie bo to jest zasadnicza róznica.
 3. Cześć mam pytanie do osób używających aplikacji Tools & Amazfit. Głownie chodzi mi o mierzenie tętna, czy da się ustawić częstsze odświeżanie tętna wyświetlanego na zegarku niż 1min? Jeśli nie to czy da się to jakoś zrobić poprzez inne aplikacje lub jakieś majsterkowanie przy zegarku ?
 4. Ja robiłem pomiar na moim galaxy s8 i w stanie spoczynku zegarek pokazywał mniej wiecej dokladnie wahał się moze +/- 4. Jak byłem na siłowni to tu już zaczęły się schody mianowicie miałem tętno 130 (pokazywane na samsungu i również liczyłem na tętnicy szyjnej ile uderzeń na minute) a zegarek pokazywał max moze 100. Zastanawiam się że może jest to przyczyna tego że monitorowanie tętna jest raz na minute ? Nie wiem czy jest jakaś aplikacja która będzie odświeżać częściej tętno na zegarku.
 5. Chciałem zapytać użytkowników aplikacji amazfit & tools odnośnie monitorowania pulsu. Czy można monitorować go częściej niż co minute tak jak to jest w MiFit ? I jeśli mógłby ktoś opisać w skrócie funkcje tej aplikacji pod względem tętnomierza. Proszę.
 6. Mam pytanie odnośnie tętnomierza w naszych zegarkach. Porównywałem go z tętnomierzem wbudowanym w moją S8 i powiem tak: w stanie spoczynku jest nawet ok zegarek w miarę poprawnie odczytuje tętno, ale byłem dziś na siłowni i co najlepsze mierzyłem tętno kilkukrotnie na telefonie gdy czułem że zegarek coś oszukuje i co się okazało? Zegarek pokazywał mi spokojne 68-86 gdy moje tętno wynosiło na prawdę 130-150. Nawet włączyłem stoper i przez minute liczyłem uderzenia na tętnicy szyjnej i zgadzało się z samsungiem. Więc pytam jakie są wasze spostrzeżenia na temat tętnomierza w zegarku, czy jest on taki słaby ? Czy może ja coś źle robię nie wiem opaska za mocno albo za lekko ściśnięta choć przyznam szczerze że próbowałem i luźniej i mocniej i nie pomagało. Jakby ktoś mógł coś doradzić w czym leży problem. Pozdrawiam
 7. Mógłby ktoś polecić jakąś aplikacje i podpowiedzieć jak to zrobić ? Proszę
 8. Cześć chciałbym się pozbyć pytajników w powiadomieniach tj. polskich znakow, zeby mi wyswietlało normalnie a zamiast ą(?). Da rade to jakos bezpiecznie zrobic ze 100% gwarancją że nie popsuje zegarka ?
 9. Cześć mam pytanie czy jak kupie zegarek z oficjalnej polskiej dystrybucji, która jest od niedawna to będę miał język polski w zegarku ?