Jump to content

shrek74

Użytkownicy
 • Posts

  33
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by shrek74

 1. Ja również mam problem jak wrócić do pierwotnej wersji MiBox wersja 8.0 nie wspiera starych hdmi.
 2. Tak czytam i czytam bo sam mam MiBox od dwóch dni. Właśnie popełniłem błąd aktualizując go do najnowszej chyba 8:0 versii. Dodzwoniłem się do super kolesia z serwisu Mi i po dłuższej rozmowie zasugerował mi sprawdzenie MiBox na innym telewizorze. I co? Na telewizorze z tego roku śmiga jak głupi a na moim wysłużonym monitorze nie chce " w załączniku zdjęcie". Wniosek jest taki że nowe aktualizacje nie wspierają mojego starego portu HDMI a na nowym działają. Czy ktoś miał taki problem??? I czy wiecie jak go rozwiązać? Dodam że kabel HDMI sprawny testowany wymieniany na nowy super nowy. Przed aktualizacją wszystko działało bez zarzutów. Dziwi mnie taka sytuacja ponieważ takie urządzenia kupuje się do starszych modeli TV żeby nie ponosić kosztów zakupu nowego TV. Jak bym chciał nowy TV to nie kupowałbym MiBox bo wszystko by było już w TV.
 3. A co jest niezrozumiałego w tym co piszę? Skoro poświęcasz mi swój czas proszę podpowiedz.
 4. Temat poprawiłem a tekst twojej informacji powtarza się. Czy oby to nie dzieję się z automatu. Proszę sprawdzić to ponieważ może to zniechęcić do korzystania z forum. Podtrzymuje moje zapytanie z postu.
 5. Nie wiem jak ale tworząc nowy tytuł powstał nowy wątek ten można usunąć.
 6. Witam, Nie dotarłem do podobnego wątku w związku z tym postanowiłem poprosić o pomoc. Sprawa dotyczy Mi Box i aktualizacji a pytanie do was w jaki sposób można przywrócić ustawienia fabryczne w tym urządzeniu. Jakieś skróty klawiszowe, twardy restart a może zanik napięcia? Nie wiem???? Na zdjęciu widać co się zrobiło, nie wiem jak to odkręcić, używam tego od dziś i dziś zaktualizowałem. Ironia przez dwie godziny nacieszyłem się sprzętem. Może jest jakiś sposób serwisowy przesyłają jakieś oprogramowanie które się wgrywa na pendrive i robi co trzeba? Każdego kto wie co można zrobić proszę o pomoc. Może na tym forum jest ktoś z pomocy technicznej tego producenta??
 7. Witam, Nie dotarłem do podobnego wątku w związku z tym postanowiłem poprosić o pomoc. Sprawa dotyczy Mi Box i aktualizacji a pytanie do was w jaki sposób można przywrócić ustawienia fabryczne w tym urządzeniu. Jakieś skróty klawiszowe, twardy restart a może zanik napięcia? Nie wiem???? Na zdjęciu widać co się zrobiło, nie wiem jak to odkręcić, używam tego od dziś i dziś zaktualizowałem. Ironia przez dwie godziny nacieszyłem się sprzętem. Może jest jakiś sposób serwisowy przesyłają jakieś oprogramowanie które się wgrywa na pendrive i robi co trzeba? Każdego kto wie co można zrobić proszę o pomoc. Może na tym forum jest ktoś z pomocy technicznej tego producenta??
 8. shrek74

  Cloud

  Witam. Czy ktoś z forumowiczów orientuje się czy Xiaomi ma program do obsługi Xiaomi cloud. Chodzi mi o coś takiego jak Dropbox albo Google Drive. Mam wykupioną większą przestrzeń ale nie wiem jak tam się dostać. Oczywiście poza funkcją synchronizacji.
 9. Odświeżam temat, powodem jest fakt iż zaczęło działać. Słuchajcie, pojęcia nie mam nic nie aktualizowałem, nic nie dodawałem ani nie odświerzałem sama aplikacja Suunto nie miała nowszej wersji a zaczęło działać. Nie zmieniałem żadnych ustawień poprostu zaczęło i już. Ktoś coś w temacie, może jest jakieś racjonalne i logiczne wytłumaczenie.
 10. Jeśli tak jest pozostaje mi to przyjąć do wiadomości, ja plik sprawdzałem avastem i nic nie wykrył, dziś jeszcze zweryfikowałem to Nodem i też nic. Nie wiem co tym sądzić nikogo nie zmuszę ani nie namawiam. Jeśli ktoś będzie miał życzenie używać to proszę bardzo, jedyne co można jeszcze zrobić to przeskanować antywirem przed odpaleniem na innym systemie. Co do mojego systemu wyjąłem dysk i przeskanowałem innym kompem za pomocą Nod. Przestraszyłem się twojego sygnału o wirusie. NIC NIE WYKAZAŁO.
 11. Wiesz co nie wiem, sam tworzyłem to portable mogę tylko zapewnić że nie ma tam nic ukrytego. Ja tworze takie programiki bo jak napisałem korzystam z lapka firmowego bez możliwości instalacji. Sprzęt na którym tworzyłem to legalna maszyna z zainstalowanym pełnym Avastem legal licencja. Więc skąd jakieś wirusy nie wiem. Wstawiłem na DropBox bo mam tam wolne miejsce. Zweryfikowałem tą stronę do której się odnosisz i nie pokazuje żadnych wirusów, więc może coś z tą stroną jest nie tak, podaje link ze sprawdzeniem mojego pliku: https://www.virustotal.com/#/url/2aaf48ac5aaf066ad770db4e207b5c0a4f822b3e14e17b1f12cc1a53ba1d0075/detection A tu link z wynikiem z tej samej strony gdzie pokazuje że jest OK, jedynie co ten skaner traktuje za złośliwe to korzystanie z short URL takich jak Bitly czy goo.pl: https://www.virustotal.com/#/url/bd3cf574a5814cbcabaccda5ca02d7b0376bcf109b6de3f3b67e1087fbe07e6b/detection Dal sprawdzenia link z wynikiem "https://www.virustotal.com/#/url/bd3cf574a5814cbcabaccda5ca02d7b0376bcf109b6de3f3b67e1087fbe07e6b/detection" skrócę w obu programach i zobaczymy co pokaże: Google Shotr URL: https://goo.gl/HLw5rL Wynik analizy tego linku POZYTYWNY: https://www.virustotal.com/#/url/73bf14730a462fa7fd0dcae2044e8e0e4fa94a377c0c6009e20da840148d46cb/detection A teraz Bitly: http://bit.ly/2E0hmd0 Wynik analizy tego linku 1 błąd ale ogólnie pokazuje że czysty, widocznie to kwestia short URL: https://www.virustotal.com/#/url/facf75f65ce9b2a433768874bcfdd3804b3f68e6eac3b89f3a30bc3db25e9537/detection Ogólnie się uspokoiłem plik jest czysty i każdy kto chcę z niego korzystać może bez obawy go pobierać. Avast niczego nie znajduje.
 12. Witam, Dla zainteresowanych podaje link do programu MiPCSuite Portable, jestem przekonany że znajdzie on tu swoich amatorów. Sam osobiście korzystam z takowych rozwiązań ponieważ sprzęt na którym pracuje jest blokowany przez administratorów (sprzęt firmowy). Na moim Win10 działa, będę wdzięczny za wszystkie uwagi i ewentualne komentarze co do działania na waszych sprzętach. (Zablokowanych czy nie) DOWNLOAD
 13. Czy w końcu na miui Polska jest apka pozwalająca odblokować fona za pomocą przedniej kamery? Sam korzystałem wcześniej na Sony z tej funkcji przywykłem do niej i troszkę mi na Xiaomi brakuje tego. Proszę o linki i ewentualne uwagi jak to działa.
 14. Jeśli chodzi o nagrywanie ekranu w moim Xiaomi program jest wbudowany w system. Dodatkowo oczywiście od lat korzystam z AZ Screen Recorder. Oba programy działają bez żadnych problemów. Nie grzebię w żadnych rootach i korzystam tylko z aplikacji nie wymagających interwencji w system telefonu.
 15. Wszystko się wyjaśniło, jakiś zgryz z systemem plików. Karta SD była przełożona z Sony. Zgrałem pliki na kompa włożyłem kartę do tel. i sformatowalem w systemie mojego xaomi. Następnie wgrałem pliki ponownie na kartę. Wszelkie problemy w Facebook z czytaniem grafik zniknęły a innych nie zauważyłem. Temat uważam za rozwiązany i zamknięty.
 16. A w moim fonie nie ma żadnych powiadomień push i ikon z cyframi o ilości np: nieodczytanych SMS, maili czy nawet nie odebranych połączeń. Jeśli ktoś zna tematy z rozwiązaniem tych problemów proszę o linki do tematów.
 17. Odświeżam temat może ktoś coś w temacie. Może ktoś jakąś łatkę napiszę albo aktualizację. Fajnie jak by takowe podstawowe żeczy działały.
 18. Kolego przepraszam że ci przeszkadzam ale podaj choć jeden link do podobnego tematu który założyłem. Może ktoś coś pomoże w temacie zamiast się unosić.
 19. Witam, Ku mojemu zaskoczeniu Nod wbudowane programy traktuje jak zagrożenie. Ktoś coś w tym temacie? P.S. Czy wbudowany w Xiaomi antywirus działa w tle i skanuje na bieżąco tel.? Czy trzeba go włączać ręcznie??
 20. Witam, Ku mojemu zaskoczeniu Nod wbudowane programy traktuje jak zagrożenie. Ktoś coś w tym temacie? P.S. Czy wbudowany w Xiaomi antywirus działa w tle i skanuje na bieżąco tel.? Czy trzeba go włączać ręcznie??
 21. Witam, Ku mojemu zaskoczeniu Nod wbudowane programy traktuje jak zagrożenie. Ktoś coś w tym temacie? P.S. Czy wbudowany w Xiaomi antywirus działa w tle i skanuje na bieżąco tel.? Czy trzeba go włączać ręcznie??
 22. Zastosowałem się do sugestii odinstalowałem i zainstalowałem Apke. Nic to nie dało w związku z tym skontaktowałem się ze znajomymi którzy polecili mi ten telefon dokładnie ten nie inny model. Oni mają ten sam i są zadowoleni i z Facebookiem nie mają problemu. Dla mnie to znaczy tylko tyle że to nie wina apki Facebooka tylko ustawień w moim Xiaomi. Jeśli jest na tym forum jakiś wyjadacz tego modelu liczę na pomoc za którą z góry dziękuję.
×
×
 • Create New...