Jump to content

Kolar

Użytkownicy
 • Posts

  40
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  mi5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Kolar's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Hej, mam zainstalowne xiaomi.eu 7.9.21, mam z poziomu telefonu aktualizacje do 8.1.11 v2, mogę spokojnie zainstalować?
 2. Cześć, telefon zaczął przycinać, pewnie czas na zaktualizowanie go, ale nie pamiętam jak się to robi, i czy starczy zrobić to co myśle Aktualnie mam xiaomi.eu 6.11.10, i chce przejść na najnowsze miui Czy starczy że wrzuce w telefon instalke, i zaktualizuje wybierając ją w telefonie? Czy musze robić wipe itp?
 3. Czyli najpierw zainstalować global dev, a dopiero potem odblokować bootloader tak? Ok, pobieram najnowszy global dev, mam najnowszego globala na telefonie, i po prostu instaluje poprzez aktualizacje?
 4. Witam, chcę na swoim mi5 odblkować bootloader, lecz zatrzymuje się przy 50%, a w ustawieniach nie mam opcji 'odblokowanie oem', co zrobić w takiej sytuacji?
 5. Jakie macie pogodynki na swoich pulpitach ?
 6. Jakby dało się jeszcze tło rozmazać , to byłoby Perfect
 7. Oj jakby ktoś tak znalazł pasek jak z miui 7 to byłbym bardzo wdzięczny
 8. Hej, macie jakąś działającą aplikacje do nagrywania ekranu telefonu?
 9. http://zhuti.xiaomi.com/detail/334dda82-b411-4fb3-903b-2265273c70c7
 10. Super znalazłeś? Czy jakiś sposób na to? A już tak z ciekawości - jak chociażby grzebiąc w plikach motywu - usunąć animacje deszczu?
 11. AHej pobrałem sobie motyw - Rain city - jest w nim animacja deszczu, na ekranie blokady w ustawieniach motywu można było sobie to wyłączyć, lecz na pulpicie nie potrafię tego zrobić... I może nie o sam motyw chodzi, ale strasznie podoba mi się tapeta - jest jakiś sposób aby tapetę z motywu zapisać gdzieś w galerii albo nie zmieniać jej przy zmianie motywu?
 12. Więc - Jeśli mam odblokowany bootloader to nie potrzebuje dev tak? Ale żeby odblokować bootloader to dev już potrzebuje? Aktualnie posiadam globala
 13. Hej, pytanie jak w temacie, chce zainstalować miuipolska z tego linku - https://miuipolska.pl/instalacja-miuipolskaxiaomi-eu-multilang-dla-mi5/ - potrzebuje do tego china dev, czy może być zwykły global?
 14. MIUIPolska wleci jak tylko chińczyk odblokuje mi bootloader
×
×
 • Create New...