Jump to content

KOrkodyl

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by KOrkodyl

 1. Czy na ten telefon nie ma możliwości uruchomienia Netflixa? W sklepie nie ma aplikacji nawet po czyszczeniu cache. Po ściągnięciu apk ze strony Netflixa nadal nie działa. Edit: Ok. Znalazłem działające APK.
 2. Moim zdaniem do 1300PLN można brać. Cena sklepowa jednak zbyt wysoka. Pewnie Cię zadowoli ale ma kilka irytujących cech na tą chwilę np. zwalnianie po nawet niewielkim nagrzaniu.
 3. Potwierdzam. Mam dokładnie takie same objawy. Do tego jakiekolwiek nagrane video to masakra. Wszystko klatkuje a telefon momentalnie gorący. Edit: Przyjrzałem się dokładnie zachowaniu tego telefonu i kurczę to jest żenada! Smartfon pracuje płynnie TYLKO do lekkiego nagrzania. Wystarczy pooglądać trochę youtube, nakręcić krótki film a nawet poprzeglądać strony www i wszystko zaczyna rwać... Przy jednak nie najgorszych podzespołach to jest po prostu niedopuszczalne. Nie wiem jak było na poprzednich wersjach systemu. Ktoś miał wcześniej doświadczenia? Jak toto działało?
 4. No właśnie - nie ma możliwości zablokowania ekranu podwójnym kliknięciem? Mam zaznaczoną opcję "Dotknij dwukrotnie, aby wybudzić lub wyłączyć ekran" ale działa tylko wybudzanie. Zablokować ekranu się nie da... Ratunku bo bez tego nie potrafię funkcjonować Miui Global 12.5.3
 5. Mam problem z moim max'em. Przyciski pod ekranem same "się wciskają". Telefon wariuje i nie można normalnie z niego korzystać. Można je wyłączyć przyciskiem z górnej belki - jednak jest to tak pomyślane że dwukrotne ich naciśnięcie powoduje ich ponowne odblokowanie. W moim przypadku nie zdaje to egzaminu bo telefon sam sam włącza ich aktywność... Czy jest jakaś możliwość zupełnego ich wyłączenia? Może ta opcja jest gdzieś "zakopana"? Macie jakiś pomysł? HELP!
×
×
 • Create New...