Sentitos

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Sentitos

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam problem z paskami powiadomień. Kiedy dostaję maila na ekranie blokady wyświetla się pusty pasek z nazwą aplikacji i drugi pasek z wiadomością i nazwą aplikacji. Jeśli dostanę kilka wiadomości to np pięć to ma sześć pasków powiadomień. Jeden pusty i pięć z wiadomościami. wygląda na to, że wiadomości się nie grupują. Telefon Mi6 android 8.0 MIUI Global Stable 9.2 OCAMIEK Może ktoś miał taki problem i rozwiązał?
 2. W innych motywach też mają te dziwne białe ramki. Może to problem z przeźroczyścią koloru w Androidzie? Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 3. Po dzisiejszej aktualizacji do OCAMIEK ikony od Google wyglądają tak jak na screenach. Czy to normalne?
 4. Mobilny portfel z HCE Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 5. Witam od kilku dni zauważyłem że w moim Mi6 z MIUI 9 global stable sieć nie przełącza się na LTE. Mam tylko 2G 3G i H+. Uzmysłowiłem sobie że włączyłem kilka dni temu oszczędzanie baterii wg planu. Po wyłączeniu objaw nie minął. Przywróciłem telefon do ustawień fabrycznych i tu okazało się że LTE działa i wszystko wróciło do normy.
 6. Spróbuj tego: wejdź w aplikacje, wybierz tę od płatności, inne uprawnienia i sprawdź jaki status ma NFC jeśli pytajnik to zmień na zezwól. następnie bateria i wydajność, zarządzaj użyciem baterii przez aplikacje, wybierz aplikacje tu wybierz ta od płatności i daj jej bez ograniczeń. u mnie zadziałało ale na ING.