MichalWieliczka

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About MichalWieliczka

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej, niedawno przesiadłem się z redmi note 4x na Redmi 5 plus. Problemem, który mnie dopadł jest to, że wyszukiwarka głosowa mi nie odpowiada (w 4x było ok). Gdy zapytam np. Temperatura w Krakowie - wyświetla informacje na ekranie ale głosem mi nie odpowie... podobnie z różnymi innymi informacjami.. Natomiast gdy powiem np. "Ustaw minutnik za 3 minuty" to pięknie po polsku uprzejmie powie, że ustawia alarm na taką a taką godzinę... Próbowałem zmian języka itd. ale nic z tego. Problem irytuje mnie głównie dlatego, że korzystam z Android Auto w samochodzie. Android: 7.1.2 (N2G47H) MIUI GLOBAL 9.6 - 9.6.4.0 (NEGMIFD)
 2. Witam, internety pełne są informacji, że note 4x nagrywa w 4k, ale trzeba zmienić program do nagrywania, u mnie jednak to nie działa i w każdym mam najwyżej fullHD, czy to kwestia wersji z Helio X20? Pozdrawiam
 3. Witajcie, mam kłopot z opcją zaplanowanego włączenia, wyłączenia telefonu. Chciałem zrobić tak, żeby na noc telefon mi się wyłączał, więc w opcjach zasilania daję wyłączenie o 1:00 a włączenie o 5:00, problem w tym, że o ile sprawdzam to w dzień i nastawiam sobie aby sprawdzić działanie, to wszystko jest pięknie, wyłącza się i włącza, ale jak zostawiam na noc, to franca się nie wyłącza..., sprawdzałem czy w trybie oszczędzania baterii to nie działa, ale nie, w dzień działa... ki diabeł?!?