kowjanko
Użytkownicy-
Postów
67 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Treść opublikowana przez kowjanko
-
Redmi Note 12 Turbo wyłączanie aplikacje się nie lądują
kowjanko odpowiedział(a) na Jan Nowicki pytanie w Problemy techniczne
Chłopie, znaki przestankowe, tego nie idzie zrozumieć. -
Nie zawracam sobie tym głowy. Wszystko działa jak należy, cyferki mnie nie interesują.
-
Cały czas mam problem z działaniem GCam. Ktoś ma zainstalowane, działające Gcam na Poco F5? Może instrukcja, jak po kolei i jakie pliki użyć?
-
Witam. Po przejściu na v14.0.23 po każdej przeprowadzonej rozmowie mam zablokowany internet mobilny. Muszę wyłączyć i ponownie włączyć dane mobilne żeby móc korzystać z sieci. Kojarzy ktoś co może być przyczyną, jak to rozwiązać?
-
Witam. Mam problem z wysyłaniem plików z telefonu. Po wejściu do odpowiedniego folderu i wybraniu pliku, który chcę wysłać klikam na belce "wyślij" potem zaznaczam "bluetooth" i nic sie nie dzieje, tzn. znika belka z możliwymi działaniami i powrót do listy plików. Dodam, że dzieje się tak bez względu na to, jaki sposób wysłania plików zaznaczę. Nie mam pojęcia co się dzieje, może coś przestawiłem niechcący jakąś opcję? Pomocy Mam zainstalowane najnowsze xiaomi.eu. Edit. Nie znalazłem przyczyny. Zrobiłem kopię zapasową, wgrałem na nowo system, przywróciłem kopię i wszystko gra.
-
Witam. Nie wiecie czy jest jakaś aplikacja poprawiająca jakość zdjęć w Poco F5? W pełnym słońcu wydaje mi się, że F5 robi gorsze zdjęcia od leciwego Redmi Note 8 Pro albo mam coś źle ustawione.
