Jump to content

Ktosiu

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Ktosiu

 • Rank
  Nowy

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wellingborough

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Flash tylko modemu NON-HLOS.bin z tego romu kate kate_global_images_V8.5.2.0.MHRMIED_20170824.0000.00_6.0_global_efcdce7e8f.tgz ( na google znajdziesz ) Możesz też wcześniej formatować partycje EFS i modemu , jak masz kopie jeszcze lepiej. Sprawdź po formacie czy cokolwiek działa, przeflashuj modem i wgraj IMEI w trybie diagnostyki, sposób w tym tutorialu wyżej jest na pewno dobry. IMEI-ami się na razie nie przejmuj, byle jeden działał, po formacie albo odzyskasz właściwe albo wpiszesz je ponownie. Ważne by przy wpisywaniu obydwa IMEI były 0, nie staraj się robić tylko je
 2. Wgrywasz jak wyżej przez EDL, a sklep pewnie wgrywał przez nieoficjalną metodę, zdarza się. Po uruchomieniu systemu załączasz debugowanie i odblokowujesz bootloader przez wgranie poprawionego emmc_appsboot.mbn w EDL ( paczka z plikami dla miflash z xda , poszukaj sobie na google RN3_unlockblonly.rar ) Jak chcesz mieć TWRP to instaluj ale nie zapominaj za każdym razem po instalacji zrobić unlock ! Telefon zawsze pokazuje że jest zablokowany mimo że pozwala flashować w fastboot i edl. Ewentualnie jak chcesz to próbuj odblokować oficjalnie.
 3. Mi akurat poszło szybko odblokowanie Redmi Note 3 PRO , w 2 h SMS zwrotny z kodem, problem tylko z MIUI9 ale to rozwiązane. Wystarczy wgranie przez fastboot pliku emmc_appsboot.mbn z ostatniej wersji MIUI8. Danych nawet nie wykasowało po użyciu Mi Unlock. Pozostał problem jak wyżej, nie wgrywa nic w TWRP, ogólnie nie czyta partycji z danymi, recovery prosi o hasło do odblokowania dostępu. Wszystki einne partycje bez problemu można wykonywać backup.
×
×
 • Create New...