Speedo

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Speedo

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  lubuskie

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi8 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. niebardzo u mnie, od czasu Q próbowałem wszystkiego i fiasko przy dodawaniu karty (mbank) - na Pie działało sposobem z forum z magiskiem i chmod 440
 2. doświetlanie IR dla odblokowania twarzą
 3. 3D jest w Explorer Edition, w Pro jest tylko doświetlanie podczerwienią
 4. https://miuipolska.pl/forum/topic/38683-ikony-powiadomień-w-pasku-statusu/
 5. Ja mam Mi8 Pro i po tej najnowszej aktualizacji 9.2.15 skanowanie twarzy zepsuło się, ciągle mam komunikat "otwórz szerzej oczy" i wytrzeszczam się do telefonu jak jakiś ropuch, przed tą aktualizacją działało momentalnie i bezbłednie :/ Edyta: ok,nie było tematu, pojawiła się poprawka "Fixed IR Face unlock"
 6. Ja tak mam, w dodatku jak świeci to potrafi sobie jasność dobrać zupełnie od czapy, w nocy np pali czasami silnym białym światłem po oczach Pewnie soft niedopracowany bo wcześniej miałem Mix3 i tak samo było.
 7. Speedo

  Etui / case

  A ja sobie dzisiaj taki zapodałem, leżał na półce jakiś czas nierozpakowany odkąd przyszedł z Ali, wyglądał marnie, założyłem i o dziwo mi się spodobał, może dlatego, że był fabrycznie oklejony jakąś folią śniadaniową, czego nie było widać jak siedział w worku, ale po odpakowaniu i zerwaniu jest nawet nawet... Boki silikon, środek plastikowe "szkło".
 8. Speedo

  Etui / case

  a zakładanie czarnego etui do pro/ee to nie trochę profanacja? nie będzie widać smakdragona
 9. Ja zamykam się w łazience, puszczam z natrysku gorącą wodę i po chwili jest parówa, rozkładam na pralce wilgotny ręcznik i to jest mój warsztat do klejenia, paprochów nie ma, jak robiłem w pokoju zawsze się jakiś znalazł