Jump to content

gregi2004

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About gregi2004

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wydaje się, że jest to stare dobre recovery-TWRP-3.2.3-1227-XIAOMI8SE-CN-wzsx150.img
 2. Mam problem z GB. Po sparowaniu pokazuje czas przesunięty o godzinę do przodu. Podczas sparowania z MiFit jest OK.
 3. Udało się: wgrałem chiński ROM przez MiFlash, telefon uruchomił się (chińskie Recovery). Przez Fastboot wgrałem TWRP (z najnowszym nie poszło, dało radę recovery-TWRP-3.2.3-1102-XIAOMI8SE-CN-wzsx150.img). Po kablu przez TWRP wrzuciłem xiaomi.eu_multi_MI8SE_8.12.13_v10-9.zip, instalacja, wipe cache and dalvik i uruchomił się. Usunąłem przez Managera plików TWRP plik locksettings.db (odpowiedzialny za blokadę ekranu) i wygląda, że jest OK. Uff...
 4. Te polecane metody nie sprawdzają się. Nie działa komenda boot i nie ma komendy reboot recovery (sprawdzone dla wersji 3.2.1 i 3.2.3, wzsx150)
 5. W moim Minimal ADB and Fastboot nie ma takiej komendy.
 6. Komenda boot w ADB nie działa. Próbowałem reboot z wciśniętym Volume+ oraz kombinacji Power i Volume+. Za każdym razem uruchamia się tylko Fastboot.
 7. Ratunku! Ściągnąłem dziś rano aktualizację MI8SE_8.12.27 (nie była widoczna w apce Aktualizacja), zainstalowałem ręcznie przez TWRP i... uruchamia się tylko Fastboot. Kolejne próby wgrania różnych TWRP przez ADB zakończone komunikatem jak poniżej (czyli OK), ale próby wejścia do TWRP nieudane (telefon nie startuje, brak TWRP, tylko Fastboot...). Powoli zaczyna mi brakować pomysłów. Co robić?
 8. gregi2004

  MIUI 8.12.27

  Mi 8 SE: Ściągnąłem dziś rano, zainstalowałem przez TWRP i... uruchamia się tylko Fastboot. Kolejne próby wgrania TWRP przez ADB zakończone komunikatem jak poniżej, ale TWRP nie uruchamia się. Powoli zaczyna mi brakować pomysłów.
 9. Potwierdzam: dla Mi 8 SE wgrać tę paczkę i uruchomić w ADB komendą "adb shell settings put system status_bar_show_notification_icon 1"
×
×
 • Create New...