mi4u

Użytkownicy
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About mi4u

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 4a

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie chcę się bawić na razie w roota. Olewam temat do kolejnej wersji global stable.
 2. Próbowałem jedną z podanych przez Ciebie wcześniej aplikacji, ale okazało się że coś nie działa albo coś źle robię i dałem sobie spokój
 3. To w końcu są te gesty w miui10 czy ich nie ma? Screen z forum miui https://en.miui.com/thread-5690672-1-1.html
 4. Z tego co czytałem to wywala apkę czasami, a nie za każdym razem. Trzeba więc częściej testować.
 5. Witam Zauważyłem dzisiaj dziwny błąd. Miałem 37% baterii, temp baterii 9st. Odpaliłem aparat zrobiłem 2 zdjęcia z flashem i cyk telefon się wyłączył. Włączyłem go, ponownie odpaliłem aparat 2 zdjęcia i znowu się wyłączył. Bateria spadła nagle do 20-24%. Postanowiłem przyjść do domu telefon się trochę ogrzał patrzę bateria zaczęła znikać w oczach do 8%. Zrobiłem 4-5 zdjęć z flashem nie wyłączył się. Chwilę go podładowałem do 31% zrobiłem z 10 zdjęć z flashem i jest ok, nawet 1% nie ubył a teraz widzę do 33% się podniosło i trzyma stabilnie. Bateria dogorywa czy może było za zimno i jakieś zabezpieczenie zadziałało? Normalnie telefon ładuję co 2 dni na tyle mniej więcej starcza bateria. Ktoś spotkał się z takim problemem? Telefon ma ok 1,5 roku. Miui 9.6.5.0 Edit: Wygląda na to, że temp dała o sobie znać czy co. Przez cały tydzień problem nie powrócił. Telefon w zależności od użytkowania nadal wytrzymuje z włączonym cały czas wifi od 1,5 dnia do 2 z hakiem (aktualnie 2 dni, 9h i jeszcze 16% baterii zostało). W każdym razie ktoś może polecić oryginalną baterię do redmi 4a jeżeli najdzie ten czas wymiany? Sporo podróbek na rynku z tego co czytałem.
 6. Wyczytałem, że w tej wersji występuje problem z google maps. Wpiszcie sobie 10.2.1.0 google maps. Na redmi 4a też to występuje?
 7. A czego nie ma w porównaniu do miui 9? Gesty w końcu dodali? Czas działania porównywalny z ostatnim miui 9?
 8. Jednym słowem, nie warto aktualizować z ostatniego miui 9.
 9. Ponawiam pytanie, czy po aktualizacji z miui 9 do 10 usuwają się wszystkie ustawione wcześniej ustawienia odnośnie blokowania dostępu do internetu aplikacjom? Z pokazywaniem si e czasem pustego pulpitu bez ikon mam tak samo na ostatnim miui9.
 10. Wyszła podobno nowa wersja, ktoś testował co zepsuli? https://en.miui.com/thread-5327914-1-1.html
 11. U mnie na ostatniej wersji miui 9 wygląda to mniej więcej tak.
 12. A tak btw. u mnie na miui 9 powiadomienia przychodzą bez problemu. wifi ciągle włączone, zablokowałem dostęp do netu zbędnym aplikacjom w tym chmurze xiaomi. Jakim programem robić backup żeby potem nie trzeba było na nowo się bawić w ustawienia? Czy po aktualizacji zablokowane aplikacje z dostępem do neta mi wyczyści? To samo w ustawieniami oszczędzania baterii?
 13. To był mój pierwszy xiaomi, ale też zaczynam mieć powoli mieszane uczucia odnośnie zachwytu tą marką. Jedynie custom romy chyba ratują sytuację w naszym przypadku, ale też upierdliwe jest odblokowanie bootloadera. Za czasów świetności Windows Mobile żonglowałem romami na Universala i tornado, ale tam to w sumie było zdecydowanie prostsze, na androidzie jest trochę z tym zachodu, szczególnie jak się ma zablokowany bootloader.
 14. Śmiech na sali, niech w takim razie wsadzą sobie tę aktualizację, ja dziękuję nic w zasadzie nowego nie wnieśli. Chyba czas na wgranie jakiegoś custom romu. A z jakiej aplikacji korzystasz?
 15. Zobaczcie na to, https://en.miui.com/thread-4765228-1-1.html Po przeczytaniu tych tematów na forum miui i problemów na tym forum, nie aktualizuję do 10, czekam na kolejną poprawioną wersję. Jak oni to testują? Też to samo macie po aktualizacji?