Jump to content

mi4u

Użytkownicy
 • Posts

  69
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 4a

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

mi4u's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

1

Reputation

 1. Hej, Kupię redmi note 4 (nie 4x) z uszkodzonym lcd/dotykiem, wszystko inne musi być sprawne/bez blokad. Mam już lcd z dotykiem do note 4, więc koniecznie to musi być note 4 nie 4x. Najlepiej biały, ale kolor w zasadzie nie ma większego znaczenia, chyba że były jakieś różnice? Pozdrawiam
 2. Nie urwałeś czegoś albo czegoś nie podłączyłeś może? Na starej działa?
 3. Po chwili namysłu zupdatowałem 9.6.5.0 do 10.2.1.0. Jak na razie powiadomienia działają, musiałem tylko w kilku aplikacjach włączyć dźwięk bo nie było. Reszta działa. Zobaczymy czy prooblemy z dźwiękiem podczas rozmowy będą.
 4. Witam, Ostatnio wielu rozmówców zgłasza mi problem ze słyszeniem mnie podczas rozmowy. Ja słyszę ich czysto i wyraźnie, ale oni mnie nie. Podczas rozmowy jak nagrałem ją na dyktafon słychać faktycznie jak mój głos się gdzieś gubi jakbym był z 2 metry od telefonu i mówił. Ktoś się z tym spotkał? Inteligentna redukcja szumów w xiaomi?
 5. Ja jeszcze siedzie na 9.6.5 nie wiem czy jest sens aktualizacji do 10. Szybciej tel chodzi? Od 2 lat nie robiłem wipe`aktualizowałem tylko.
 6. Tak, po aktualizacji do miui 9 czujnik liteona świeci.
 7. A mnie właśnie ten notch tak irytuje że żaden telefon u mnie z czymś takim nie zagości. Niestety nie widzę aktualnie idealnego telefonu dla mnie redmi 6 nawet nie ma portu podczerwieni.
 8. Jak mają za każdym razem coś psuć to niech sobie te aktualizacje wsadzą. Trzeba kupić po 2 latach będzie inny telefon, nie wiem tylko czy xiaomi. Myślałem nad redmi 6 ale on nie ma snapdragona, więc nie wiem czy warto.
 9. Można zrobić to z poziomu programu aktualizacji? Czy trzeba mieć odblokowany bootloader i się bawić?
 10. A idzie zrobić to w sposób bezinwazyjny zachowując wszystkie dane ustawienia itp?
 11. Jest taka apka gsam monitor battery czy jakoś tak, można to puścić w tle i sprawdzić.
 12. Czy tylko u mnie jest tak, że po ukrytej w tle automatycznej aktualizacji usług google zaczyna pożerać ostro baterię? Po odłączeniu od ładowarki miałem od razu 99 %, potem momentalnie uchodziły % z baterii mimo sporadycznego używania telefonu. Myślałem nawet, że bateria już pada po ostatnich przygodach na mrozie, ale po ręcznej aktualizacji kilku aplikacji googla + aplikacji typu bluemail itp. i restarcie telefonu okazało się, że bateria trzyma nagle idealnie. Sot wynosi co prawda tylko 1:37h (wcześniej różnie 3-4h w zależności od używania tel.), jednak poza tym, że przestałem korzystać z yt w przeglądarce na rzecz newpipe (polecam w końcu yt działa w tle bezsensu nie świecąc ekranem) nic więcej nie zmieniłem. Pół roku po kupnie wykręciłem 3 dni 6h na baterii a teraz w sumie widzę, że nie ma tragedii, rozmawiam długo przez tel, wifi ciągle włączone bez usypiania. Dziwny jest ten telefon. Ktoś ma podobne odczucia? (Miui ostatnia wersja 9). Screeny zrobione rok temu i teraz. Rok temu styczeń (chyba miui 8.5 jeszcze) z tego roku z 10 lutego gdy zauważyłem momentalne zużycie po odłączeniu od ładowarki aktualnie z dzisiaj (miui 9.6.5) Rok temu maj (Miui 9.4?)
 13. Nie chcę się bawić na razie w roota. Olewam temat do kolejnej wersji global stable.
 14. Próbowałem jedną z podanych przez Ciebie wcześniej aplikacji, ale okazało się że coś nie działa albo coś źle robię i dałem sobie spokój
×
×
 • Create New...