Jump to content

chmiel75

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by chmiel75

 1. Ja miałem podobnie w mi9. Wymiana baterii nic nie pomogła. Tel potrafił rozładować się z prędkością 1%/sec. 40% baterii leciało w niecałą minutę... Jakieś wnioski wysnuliście?
 2. Szukałem i nie ma takiej opcji ..W LG przypisywałem sobie do grupy(np:współpracownicy) automatyczny wybór karty (służbowa)i to się sprawdzało ..
 3. Czy jest tarcza zegarka która wyświetla dane takie jak.. Wysokość, ciśnienie, czas i kompas? Jest w ogóle taka możliwość?
 4. Nie sądzę żeby wgranie tarczy zrobiło z niego Casio GSHOCK. ;-( czy aktualizacje u poprzedników (np stratos) sporo wyniosły do aktualnego stanu używalności zegarka?
 5. Gdyby mój GSHOCK miał powiadomienia wibracjami byłby bardziej smart niż GTR. Myślicie że z czasem powstaną sposoby do modyfikacji oprogramowania tego zegarka czy raczej sprzedać go nim się pojawia ślady użytkowania?
 6. Trochę się rozczarowałem jeśli chodzi o możliwości GTRa. Jest mało konfigurowalny. Za wyjątkiem funkcji sportowych ten zegarek nic nie może. Nie ma nawet kalendarza. Nie można zainstalować programów. Nie wyświetla pl znaków ani podglądu zdjęć z MMS, @..itp porównałem wskazania kompasu z posiadanym kompasem... Powiem tak.. Nie idźcie tą drogą;) szkoda że nie ma np pilota do tv(sieciowego) w końcu zegarek ma się zawsze przy sobie a pilot przeważnie się gdzieś zapodziewa. Czemu można wrzucić w pamięć tylko jedna dodatkową tarcze? Na plus bateria. Ten zegarek to tylko inna forma opaski sportowej.
×
×
 • Create New...