KrzYchuuu12345

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About KrzYchuuu12345

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi mi5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Deasty co zrobiłeś że ponowne uruchomienie działało normalnie?. Zrobiłem pierwszą instalacje zgodnie z instrukcją i telefon odpala sie na nowo około 5 min i dalej nic
 2. Nagle z ustawien zniknęła mi opcja dodaj odcisk palca. Wersja miui to jest 8.2.2 Stabilna i mam już ja od dawna na telefonie a zadnej nowej pobrac przez akutalizacje w telefonie nie mogę. telefon juz resetowałem z 8 razy i też już rozładowywałem go do zera tak jak inni pisali na grupie ale nic nie pomogło ;/ (xiaomi mi5)
 3. Nagle z ustawien zniknęła mi opcja dodaj odcisk palca. Wersja miui to jest 8.2.2 Stabilna i mam już ja od dawna na telefonie a zadnej nowej pobrac przez akutalizacje w telefonie nie mogę. telefon juz resetowałem z 8 razy i też już rozładowywałem go do zera tak jak inni pisali na grupie ale nic nie pomogło ;/
 4. KrzYchuuu12345

  Aktualizacja

  Witam mam pytanie jaka jest dostępna najnowsza wersja androida oraz najnowsza wersja mium na telefon mi5?
 5. Wyskoczyło mi podczas zmieniania regionu że zainstaluje mi się aplikacja która służy do śledzenia mnie czy cos takiego. Zmieniłem region i mam akutalizacje i dzięki niej nie będę już miał tego problemu z baterią? I czy po zaktualizowaniu mogę znowu zmienić region na Polski?
 6. Sory ale jestem trochę nie ogarnięty i jak to zrobić?
 7. KrzYchuuu12345

  Aktualizacja

  Witam, ostatnio kupiłem telefon Xioami mi5 z polskiej dystrybucji (xiaomi4you.pl). I posiadam androida 6.0.1 i chcialbym wiedzieć jak go zaktualizować do androdia 7.0 ( oczywiście w sposób taki aby nie tracić gwarancji itp). I też bateria wytrzymuje mi nie cały dzień a nie obiążam jej jakoś bardzo, a telefon mam dopiero 3 dzien i dlatego tez wydaje mi sie ze powinienem w jakiś sposób zaktualizować soft.