Jump to content

house_inik

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About house_inik

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, od kilku dni mam problemy z baterią. Telefon zaczął się szybko rozładowywać, przywróciłem ustawienia fabryczne jednak nic to nie dało. Kilka dni później działał jedynie wtedy gdy był podpięty do źródła zasilania a teraz w ogóle się nie włącza. Gdy go uruchamiam pokazuje się logo i się wyłącza i tak przez cały czas. Miał ktoś taki sam problem ? Mam zamiar kupić nową baterią i zobaczyć czy to pomoże, jak myślicie ?
 2. Witam, mam problem odnośnie słuchawek w xiaomi mi5. Kupiłem dzisiaj słuchawki, gdy chciałem podłączyć telefon ich nie odnajdował po wyłączeniu i włączenie telefonu słuchawki zaczęły działać (Sony MDR-EX110AP ) Teraz telefon działa tak jakby te słuchawki były cały czas podpięte chociaż nie są, pobrałem aplikacje mSwitch ale niestety gdy włączę telefon telefon działa tak jakby były podłączone słuchawki a gdy włączę tę aplikację telefon działa normalnie co zrobić ? Wolałbym aby było na odwrót aby po włączeniu było normalnie a włączać słuchawki przez aplikację. Poratujcie !
 3. Witam, mam problem odnośnie słuchawek w xiaomi mi5. Kupiłem dzisiaj słuchawki, gdy chciałem podłączyć telefon ich nie odnajdował po wyłączeniu i włączenie telefonu słuchawki zaczęły działać (Sony MDR-EX110AP ) Teraz telefon działa tak jakby te słuchawki były cały czas podpięte chociaż nie są, pobrałem aplikacje mSwitch ale niestety gdy włączę telefon telefon działa tak jakby były podłączone słuchawki a gdy włączę tę aplikację telefon działa normalnie co zrobić ? Wolałbym aby było na odwrót aby po włączeniu było normalnie a włączać słuchawki przez aplikację. Poratujcie !
×
×
 • Create New...