Błażej Wyka

Użytkownicy
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Błażej Wyka

  1. Pytanie głównie do @Patryk (L) oraz innych posiadaczy tego cuda - https://mi-home.pl/akcesoria/szkla-ochronne/hybrydowe-szklo-hartowane-na-caly-ekran-do-redmi-note-7. Jak oceniacie ten produkt po czasie? Z racji jego obecnej niedostępności wszedłem na stronę 3mk i znalazłem, tak mi się wydaje, ten właśnie produkt- https://sklep.3mk.pl/pl/p/Xiaomi-Redmi-Note-7-Niepekajace-szklo-hybrydowe-na-caly-ekran-3mk-FlexibleGlass-Max/40535. Jestem na etapie poszukiwania odpowiedniej ochrony ekranu dla mojego wczoraj kupionego Redmi Note 7 i nie chciałbym kupić tandety, a równocześnie wyrzucać pieniędzy w błoto. Oczywiście przejrzałem ten temat dokładnie i wyrobiłem sobie, jakąś opinię jednak wiadomo, że aby odpowiednio ocenić produkt potrzeba czasu. Istotne dla mnie jest, by ochrona ekranu była jak najmniej widoczna, a taką zdaje się zapewniać w/w produkt. Przejrzałem też parę recenzji szkieł tej firmy, ale jednak wolałbym usłyszeć również opinię faktycznych użytkowników, którzy wyłożyli na nie swoje pieniądze, a nie otrzymali do testów. Zatem jak jest? :') A być może w ogóle nie warto interesować się hybrydami i założyć jednak szkło? EDIT: Kupiłem sobie to szkło hartowane, gdyby kogoś interesowała moja opinia to za jakiś czas mogę się wypowiedzieć.
  2. Opiszę co ja zrobiłem, chcąc mieć ciemny motyw, a nuż się komuś przyda :') Zmieniłem region na Stany Zjednoczone, przez co uzyskałem dostęp do aplikacji Motywy i zainstalowałem motyw, który nazywa się Dark Grey Pie v1.1. Polecam tym, którzy lubują się w ciemnych motywach :')
  3. Miałem bardzo podobny problem. Telefon tracił sieć, w centrum Krakowa, później odzyskiwał ale bez możliwości wysłania SMS. Znów tracił i tak w kółko przez około dwa dni. Później sporadycznie nie mogłem wysłać SMS za pierwszym razem, pomagało ponownie. Skontaktowałem się z operatorem i poprosiłem o nowa kartę SIM, ale problem zniknął... Niewiele to Ci zapewne pomoże poza świadomością że nie jesteś sam z problemem. Mój operator to Vikings Mobile.