Jump to content

melloon

Użytkownicy
 • Posts

  53
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Note 4X

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

melloon's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done

Recent Badges

9

Reputation

 1. U mnie na dwóch sztukach dokładnie to samo - brak synchronizacji nagrań. Na wersji 13 działało, na 14 i 15 już nie
 2. W tej, jak i w poprzedniej wersji przestała działać synchronizacja nagrań z micloud
 3. Zgadza się. Najpierw TWRP, potem aktualizacja i dane zostały. Ma ktoś pomysł co jest nie tak z moim dialerem ? Myślałem że aktualizacja pomoże....
 4. Udało się, dane zostały. Bardzo dziękuję p.s. Jakby jeszcze ktoś podpowiedział dlaczego przy odblokowanymi ekranie nie mam małego powiadomienia o połączeniu przychodzącym, tylko cały ekran i oczywiście zasłania skutecznie to co akurat sobie tam na telefonie robiłem. Mam drugi identyczny gdzie dialer działa ok , z tym samym softem, porównywałem ustawienia i po prostu nie wiem o co chodzi.
 5. Mam odblokowany. Po instalacji 13.0.8 raczej się nie zablokował, symbol kłódki otwarty. Pytanie co z danymi przy instalacji twrp?
 6. Troszkę chyba wypadłem z tematu. Mam wersję 13.0.8, pobrałem aktualizację wymienioną wyżej (również przez aktualizację w phonie - te same pliki) uruchamiam zainstaluj w telefonie , resetuje się ale nic się nie instaluje. Z PC nie widzę opcji przez fastboot. Jak zaktualizować system ?
 7. Następny problem - nie działa Chromecast. Telefon nie widzi miboxa. W ustawieniach jak uruchomię "prześlij ekran" to szuka i szuka i nic. Na zewnętrznej apce cast działa, ale dużo wygodniejszy był ten systemowy - można było bezpośrednio z galerii przerzucać na miboxa.
 8. Gdy mam odblokowany ekran, albo korzystam z jakiejś apki przy połączeniu przychodzącym najpierw mam dźwięk dzwonka, a dopiero po dwóch, trzech sekundach pokazuje sie apka telefonu. Bywa że w ogóle się nie pokazuje i słysząc dzwonek muszę wejść ręcznie w dialer żeby móc odebrać połączenie. Telefon odblokowalem i wgrałem fastbootem jak przykazano, z opcją wipe. Na globalu tak nie było, dialer startował błyskawicznie. Można to naprawić ?
 9. Najpierw 168h, a potem lock na 30 dni ... Rozumiem gdyby to było kilka (naście) sztuk, ale blokada po jednej ? Masakra... EDIT: Nowe konto wymaga nowego numeru, albo kasuje stare
 10. Nie wiedząc o takim ograniczeniu odblokowałem telefon znajomego przy użyciu mojego konta. Teraz po odczekaniu tygodnia chciałem odblokować mój telefon i mam: "sorry can't unlock more devices by this account this month" Można to jakoś przeskoczyć ?
 11. Oki. Dzięki za info. W takim razie czekam na unlock, wrzucam indonezyjski i blokuję bootloader.
 12. A dlaczego ta zmiana ? Coś nie działało w indonezyjskim ?
 13. Po jakimś czasie po przejściu z globala kilka rzeczy mnie bardzo irytuje: - przy tapnieciu na zegarku "ignoruj", zegarek przestaje wibrować, ale w telefonie nadal słychać dzwonek. Na globalu wyciszalo też telefon - podczas połączeń przychodzących słychać dzwonek, a ekran dialera pokazuje się dopiero po kilku sekundach. Wcześniej nie było jakiejkolwiek zwłoki - przy wyłączeniu zapłonu w samochodzie telefon automatycznie przełączał się z samochodowego zestawu na słuchawkę bluetooth. Teraz nawet nie mam możliwości wyboru słuchawki podczas rozmowy, jeśli jest połączony z autem Zastanawiam się nad powrotem do globala i zmianą tylko apki dialera . Da się tak ? -
×
×
 • Create New...