merigaw

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About merigaw

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przywróć zegarek do ustawień fabrycznych i spróbuj jeszcze raz.powinno pomóc
 2. Tak skanowanie Wifi mam wyłączone.Tak nawiasem mówiąc jestem kobietą
 3. Ja mam telefon z Global Stable 8.2.2.0 i bateria trzyma mi 2 dni przy ciągle włączonym bluetothu,synchroniozacji poczty,wifi i danych komórkowych. Wcale tego nie wyłączam.Mam tylko ustawiony tryb nocny od 23-7 rano.Resztę ustawiłam pod siebie,czyli 5 aplikacji ma cały czas dostęp (nie są usypiane)Reszta wygasza się w tle.
 4. @matisk spróbuj zmienić region na Indie.Niektórzy piszą że tak oszukali system i dostali aktualizacje przez Ota.Potem przechodzisz znowu na Polskę i aktualizacje już idą
 5. merigaw

  Mi 5 64gb z allegro

  Przed zakupem swojego Mi5 też rozważałam zakup na tej aukcji.Dzwoniłam nawet i rozmawiałam ze sprzedającym.Nie kupiłam jednak,bo po pierwsze gwarancja tylko u nich (nie wiadomo czy nie odsyłają do Chin? ) Po drugie przeglądając opinie na forach ,gość nie daje żadnego dowodu zakupu.Było to dla mnie bardzo dziwne .Następna sprawa to to odesłanie do 30 dni? Owszem on może sobie ustalać swoje zasady sprzedaży,ale jak jest w rzeczywistości?
 6. U mnie zegarek połączył się po zresetowaniu go do ustawień fabrycznych (na telefonie android 7 ,wersja stable) Niestety jest czasami tak ,że telefon i zegarek leżą obok siebie i tak je rozłącza. Nie wiem co jest powodem,bo na 6-ce też tak było.
 7. @matisk ,według mnie masz oficjalny rom (nie śmieciowy).Jeżeli natomiast chciałbyś korzystać z Miui Polska ,musisz odblokować botloader i wgrać sobie ten rom. Wtedy jednak aktualizacje wgrywasz sobie sam. Odblokowanie botloadera nie pozbawia Cię gwarancji.Osobiście mam telefon z oficjalnym 8.2.2.0 i sprawuje sie świetnie.Proponuje zaktualizować przez OTA do w/w potestować i zobaczysz.Nie podejdzie Ci to sobie wgrasz co innego.
 8. Ja przechodziłam z z xiaomi.eu na global stable 8.2.2 w czwartek.Wszystko dziala stabilnie .GPS na balkonie znalazł 12 satelit ,bateria ,mam wrażenie że trzyma lepiej (ale to okaże się po kilku cyklach).Sklep już nie czeka na wifi tylko działa normalnie.Ogólnie jestem zadowolona.