abdul190

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About abdul190

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W tym poradniku jest napisane, żeby przed flashowaniem za pomocą MiFlash wejść w tryb download (czarny ekran) inny poradnik z tego forum w obsłudze MiFlash mówi o wejściu w fastboot. Więc jak to mam zrobić? Którą metodą?
 2. Witam wszystkich. Jestem w trakcie przesiadki z Redmi 3 na Galaxy S7. Właśnie kupiłem zegarek Gear S3 od Samsunga, który będzie w parze z S7. Nie mniej przez ok 2 tygodnie będę jeszcze korzystał z Redmi 3. I tu się pojawia problem. Pobrałem Gear manager, gear s plugin i problem jest taki, że telefon w gear managerze znajduje zegarek, ale po próbie sparowania i konfiguracji po prostu nagle apliakcja Gear manager zamyka się, bez nawet żadnego info o FC, po prostu znika. Próbowałem bez plugina ale wtedy dostaje info "Pobieranie nie powiodło się, spróbuj ponownie." Ktoś wie jak zmusić Redmi 3 do współpracy z Gear S3? Na te dwa tygodnie jeszcze miło byłoby mieć na ręce powiadomienia z głównego telefonu. Pozdrawiam
 3. Mam dokładnie to samo co kolega. Dokładnie po tym samym telefon sie zresetował i stoi na logo MI, restartując się co ok 2 min. Nie moge wejść w TWRP, fastboot działa ale po 2 minutach sam sie restaruje, więc boje się wgrać MiFlashem soft, żeby mi nie wywalił po drodze. @qazaq123 daj znać czy uratowałeś telefon.
 4. @cukru rozumiem, że mam założyć temat pod to pytanie?
 5. Kupiłem Redmi 3 Pro. Wsadziłem do niego SIM i MicroSD 64Gb. Wszystko działa pięknie, kartę sformatowałem, ale jak zmusić smarftona, żeby zapisywał zdjęcia robione aparatem na karcie pamięci a nie w pamięci telefonu? Specjalnie po to kupiłem taką pojemność MIUI 7.9 Global.