Jump to content

oscyp

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

oscyp's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

3

Reputation

 1. Poradziłeś sobie z tym problemem? bo mam to samo...
 2. Czołem, ja z przeszłości. Mam nadal 10.3.3.0(PFKMIXM) Aktualizację przez OTA pokazuje mi możliwą do 11.0.4.0QFKMIXM Stabilna 2.3G Tu wyżej piszecie już o 12.0.5.0 - nie wiem czy niemożliwy jest przeskok z 10 na 12 czy dlaczego u mnie nie pokazuje 12? Generalnie obecnie wszystko działa bez zarzutu, a do aktualizacji zraziłem się po bardzo wielu problemach jakie ludzie opisywali przy wrzuceniu 11-ki (migotający ekran, problemy z aparatem czy nie działający czytnik paluchów). Dajcie znać jak to teraz wygląda, czy warto aktualizować, co zyskam albo ważniejsze - co stracę? Nowsze ROMy faktycznie drenują baterię mocniej? Teraz ładuję mojego średnio co 2-3 dni.
 3. Jakieś pomysły na wgranie ROMu international do najnowszego Mi Box 4 (MDZ-21-AA) ? Domyślam się, że to kwestia czasu zanim ktoś rozpyka ten temat - Internecie do boju!
 4. Powiedzcie mi w jaki najlepszy sposób "spolścić" Mi Box 4 (najnowsze 4, nie stare 3 aka 4k) zakupione bezpośrednio w Chinach? Widziałem na YT jakieś poradniki, nawet zmiana języka na angielski jest jedynie połowiczna. Czy jest dostępny gdzieś cały ROM pl żeby wrzucić lokalną wersję?
 5. Zarejestrowałem się na forum specjalnie, żeby napisać ten post. Sprzedawca "promotus" na allegro to zwykły krętacz i oszust. Z mojej strony sprawa jest prosta: klikam aukcję, wpłacam pieniądze, dostaję telefon. Niestety, ale minęły już ponad 2 tygodnie a ja otrzymuję kolejne durne wiadomości od Pana Michała: "jakie są pana oczekiwania na chwilę obecną", "proszę o dalsze pytania", "proszę o kontakt we wtorek" - no po prostu jakiś cyrk. Sprawa zgłoszona na policję, a chętnym mogę udostępnić konwersację z tym jegomościem. Podsumowując: facet wystawia towar którego fizycznie nie posiada, wygląda na to, że jak już zdobędzie to, co klient kupił to nie jest to "nówka sztuka w wersji global" tylko próbuje bawić się we wgrywanie oprogramowania we własnym zakresie, co ewidentnie mu nie wychodzi i po kilkunastu dniach pisze, że "z niezawinionej przeze mnie przyczyny, nie mamy tego telefonu", a później kręci zwodzi człowiek zostaje bez telefonu, bez pieniędzy, za to z kilkudziesięcioma idiotycznymi wiadomościami e-mail na skrzynce, które nic nie wnoszą. Dane sprzedającego sprzedający promotus ("OnLine" Trading Company) adres Ul.Górki 17/50, 60-204 Poznań numer telefonu +48572015775 OMIJAĆ Z DALEKA!!!!!!!!!
×
×
 • Create New...