Jump to content

kimimaro09

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kimimaro09

  1. No nic poszedłem za twoją radą i zamówiłem Redmi Note 4 Global Version ze snapem i lte 800 MHz. Do piątku powinien dotrzeć. Możesz doradzić jakieś konkretne szkło hartowane do tego modelu? Bo te na płaską część ekranu wyglądają lipnie a te z ramką mają różne opinie.
  2. Podłączam się do pytania baacik360 Czy szkło mocolo na cały ekran dobrze przylega i działa bezproblemowo? Dziś zamówiłem swój egzemplarz Redmi Note 4 Global (snap + lte 800) i jutro lub w piątek dostanę telefon i trzeba będzie go zabezpieczyć, więc czas nagli a nie wiadomo co zamówić.
  3. Odświeżę temat bo po dłuższym czasie obu smartfonów na rynku myślę, że ktoś zna na nie odpowiedź a nurtuje mnie ono teraz pewnie bardziej niż autora tematu:) Otóż sprzedałem swoje redmi note 2 i szukam następcy. Są dwaj kandydaci: Redmi 4x 3/32 lub Redmi Note 4x 3/32 ( lub redmi note 4 ze snapem i lte 800mhz chociaż to chyba te same telefony jak mniemam) Sporo ostatnio korzystam z gps i internetu w telefonie no i mój RN2 na baterii nie wyrabiał, po za tym 2gb ramu też czasem wysypywało do pulpitu. Tak więc kluczowa kwestia czas pracy na baterii obu urządzeń i czy różnica między 4x a N 4x jest znacząca ? (np. 2h SoT więcej?) Redmi 4x przemawia do mnie mniejszym ekranem przez co jest bardziej poręczny a i rozdzielczość powinna poprawić żywotność na baterii. Za Redmi Note 4x przemawia szybszy procek i podświetlenie przycisków pod ekranem. Różnica w cenie to ok. 100zł ( kupuje z allegro bo nie chcę się bawić w chińskimi sklepami, celnikami itd.) Telefon będzie służył (prócz oczywistości typu dzwonienie i internet) do endomondo + muzyka na słuchawkach bluetooth i pewnie też do pokemon go (ostatnio złapałem bakcyla i jakoś jeszcze trzyma:P )
  4. Witam tak jak w temacie dzisiaj pojawił się w moim Redmi Note 2 problem ze stale rozłączającym się wi-fi. Telefon łączy się z zapamiętaną siecią Wi-Fi, a po kilku sekundach się rozłącza po czym znów się łączy i tak w kółko. Telefon kupiłem używany jakieś 4 miesiące temu z wgranym już softem MIUI Polska i do dziś nie było z nim żadnych problemów. Gdy dzisiaj zaczęło świrować Wi-Fi to zrobiłem hard reset po czym zainstalowałem soft od nowa, ale niestety nie pomogło. Proszę o pomoc bo jazda cały czas na pakiecie to drenaż baterii a u mnie w domu nie ma zasięgu lte, więc prędkość jest mocno ograniczona.
×
×
  • Create New...