Jump to content

Otto

Użytkownicy
 • Posts

  39
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Otto's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam! Próbowałem zaktualizować ROM wgrany za pomocą MiFlash'a (ROM jest ze strony: http://en.miui.com/a-234.html - Global Developer) Mam wersję 7.3.2 w telefonie obok tego piszę "beta". Dostępna jest już aktualizacja 7.3.9. Aktualizuję z poziomu systemu aplikacją do aktualizacji, telefon pobiera potrzebne pliki i pyta czy chce zaktualizować teraz - wyłącza się, aktualizacja dociera do 1/10 i telefon robi reset i od początku aktualizuję. I tak w kółko... Po ponownym wgraniu global dev. za pomocą MiFlash'a telefon działa normalnie.
 2. A jak aktualizować wersje dev. pobraną z : http://en.miui.com/a-234.html ? Przez aktualizacje z poziomu systemu czy coś trzeba wgrywać na telefon?
 3. Jest! Telefon działa na MIUI w wersji developer IMEI się pokazał, wszystko działa prawidłowo. Btw. Wersja "Stable" czy "dev" jest lepsza?
 4. Kod zgadza się z kodem kate ; 2015161 Jaki ROM powinienem teraz wgrać? Lub co mam zrobić? Jeśli można, proszę o jakiś link. @Edit. Global nie wstał. Cały czas ładował system. Wersja qualcomm.
 5. Zainstalowałem jeszcze raz MIUIPolska. Wszystko działa jedynie nie wykrywa WiFi oraz karty SIM. Czy trzeba coś dograć dodatkowo? Tym razem system nie prosił o logowanie do konta xiaomi
 6. Wgrałem wszystko według tego poradnika, operacja zakończona sukcesem. Próbuję odpalić telefon i od 20 minut stoi na logu "Mi" "Kropeczki" przechodzą tak jakby coś wczytywał, ale jak na razie system nie wstaje. Jestem już załamany...
 7. Trzeba poprzez tryb edl? Z tego co widzę, jeśli nie uda mi się wgrać ROM'u będąc w tym trybie telefon zamieni się w cegłę.
 8. Ten? http://en.miui.com/download-301.html
 9. Aidem sprawdzałem w pierwszych dniach od zakupu telefonu, gdzie był ROM global stable. (nic nie było ruszane w telefonie) Nie znalazłem numeru na naklejce, ale jestem w 99%, że jest to wersja kenzo. Formatowałem telefon przez TWRP, do opcji systemowych nie mam dostępu przez własnie konto xiaomi które nie pozwala ukończyć kreatora.
 10. Angielskie. Sprawdzałem również programem AIDA64 i tam było napisane "Kenzo" Telefon ma 150mm.
 11. Próbować zainstalować wersję global stable?
 12. Wipe zrobiony i nadal to samo. Telefon prosi o podanie hasła do konta xiaomi powiązanego z telefonem. Jedynym problemem jest tutaj brak wifi i niewykrywalna karta SIM.
 13. Ale wtopa :/ Wersja kenzo. Przepraszam, pomyliłem działy. Czyli ROM pobrałem prawidłowy?
 14. Można prosić o link? Tamten ROM pobrałem z oficjalnej strony miui : https://miuipolska.pl/download/
 15. xiaomi.eu_multi_HMNote3Pro_7.3.2_v8-6.0
×
×
 • Create New...