Jump to content

aeon7777

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About aeon7777

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziś bateria 3 dni 15h i jeszcze 7%. Ekran 4h 48min, Dolphin 1h 20min. Soft xiaomi.eu 8.1.3 stabilna
 2. Mi w R4Pro bateria przy non stop włączonym LTE, ok. 30min dzwonienia dziennie, mesendżer włączony, przeglądarka ok. 60min dziennie, smsy, twitch, yt codziennie. Ładuję 2 razy w tygodniu: środa i niedziela. Jestem bardzo zadowolony.
 3. W moim telefonie od nowości był 8.1.2 i bez problemu udało się odblokować BL. W drugim telefonie było syfmiui. Udało się tylko wgrać globala. Ale już nie można odblokować BL. Wniosek: chińczyk wgrywając syfmiui musiał coś zbugować. Czy to sprawdzona metoda? Wtedy mógłbym spróbować wgrać oficjalny chiński dev i z niego próbować odblokować BL?
 4. Hej, no to widzę, że wiele osób będzie miało problem z wrzuceniem xiaomi.eu. Na Redmi 4 Pro narzeczonej był wgrany jakiś 8.0.5.0.0 Global stable (ale z literkami CN, czyli podróba). Korzystałem z poradnika https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ i bez problemu udało się zainstalować Global stable 8.1.2. Niestety już dalej nie udało się odblokować BL. Nie można wejść do EDL za pomocą przycisków volume. Nie można zrobić downgrade do 7.1.20. Pewnie zrobiłem błąd, że nie próbowałem instalować china dev, a global stable. Sugerowałem się tym, że na moim Redmi 4 Pro miałem od razu wgr
 5. Wgrałem wczoraj najnowszy xiaomi.eu stable i dalej występuje ta przypadłość. Zauważyłem, że jak jest włączony internet to chyba odzyskuje normalnie. Dane wymuszają szukanie sieci. Jednak nie jest to rozwiązanie. Jest to dość uciążliwe, bo non stop trzeba sprawdzać czy jest zasięg... Może są jakieś opcje żeby wymusić np co 2min sprawdzanie sieci?
 6. Dzień dobry, to mój pierwszy post na forum, więc wypada się przywitać. Od jakiegoś tygodnia jestem posiadaczem telefonu Redmi 4 Pro/Prime i zauważyłem, że telefon sam w sobie nie potrafi odzyskać zasięgu, gdy już go raz straci. Jadę autem lub wchodzę do piwnicy, trafiam w dziurę zasięgową, tracę zasięg i w momencie, gdy mam 100% pewność, że zasięg już jest to telefon i tak go sam nie złapie. Muszęwtedy wysłać sms, wejść i wyjść w samolotowy lub zadzwonić Jest to notoryczne. Rom to najnowszy stable global eu. Internet hula bez problemu, zmiany apn nic nie pomagają. Ktoś spotkał s
×
×
 • Create New...