tropok

Użytkownicy
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by tropok

 1. Zmiana regionu nie pomogła
 2. Cześć, Kupiłem lampę sufitową Yeelight YILAI YlXD05Yl i nie mogę jej sparować z apką home. Szuka, szuka i nic, ani po wifi, ani po bluetooth. Z apką yeelight łapie od razu i bez problemów, ale nie potrzebuję oddzielnych apek do każdego urządzenia. Miał ktoś podobny problem u siebie i udało się z tego wybrnąć? Ewentualnie czy można to w jakiś sposób przenieść dane pomiędzy apkami?
 3. Witam, Co jest potrzebne do działania gm na danych mobilnych? Nadanie uprawnień tylko do gm powoduje, że mapa się nie wczytuje. Nie mogę dojść do tego, raz pobrane dane są trzymane przez jakiś czas i przetestowanie wszystkich opcji to katorga.
 4. Podbijam temat. Mam świeżo wyczyszczony i zainstalowany system po czyszczeniu wszystkich danych w twrp i dalej ten sam problem. Czyszczenie danych i odinstalowywanie aktualizcji we wszystkim co ma google w nazwie nie pomaga. Tylko ja się z tym męczę?
 5. Coś się zmieniło ostatnio w tej kwestii? Mam włączone dane mobilne i nie mogę pobierać apek w google play, komunikat oczekiwanie na sieć. Mam ustawione uprawnienia na gp i pobieranie, w pobieranie ustawiony brak limitu. Czego jeszcze brakuje do szczęścia? Czyszczenie danych na obu nie pomaga.
 6. Jak w tytule, aplikacja nie działa na danych mobilnych, ale uwaga, tylko poza miejscem zamieszkania! W moim domu działa za każdym razem. Pojawia się komunikat "nie udało się zalogować. Usuń i dodaj jeszcze raz konto na tym urządzeniu" Miał ktoś podobny problem? Co można zrobić? Oczywiście przelogowanie nie pomaga.
 7. tropok

  MIUI 8.10.11

  Mi po aktualizacji wywaliło dwie apki, tindera i jeszcze jakąś, której praktycznie nie używałem i nie pamiętam co to było. Teraz tinder się nie instaluje [emoji23]
 8. tropok

  MIUI 8.8.9

  Codzienne tapety blokady działają tylko na domyślnym motywie, bynajmniej nie działają na tych co używam. Jak mogę zmienić zamykanie apek w podglądzie menu przesuwając je w górę zamiast w bok?
 9. Poszukuję apki, która do lokalizacji używa stacji bts zamiast gps. Jest coś takiego na androida?
 10. Mam wersję MIUI 9.6 by xiaomi.eu 8.4.26 (rozwojowa) wyszukuje dostępne aktualizacje, ale po kliknięciu pobierz pokazuje komunikat, że jest aktualne. O co chodzi?
 11. tropok

  Szyfrowanie redmi 3s

  Generalnie nie polecam, od godziny 17 do rana i... Telefon musiałem przywrócić do życia tracąc część danych o czasie już nawet nie wspomnę.
 12. tropok

  Szyfrowanie redmi 3s

  Szyfrował ktoś swój telefon? Jak długo to trwa? Teraz jak to piszę, to leci już 5 godzina i tracę nadzieję, że telefon się uruchomi. Co prawda wersja 32gb, ale jednak trochę długo.
 13. Dziękuję za informację
 14. Jakiś czas temu mogłem pobierać tapety i motywy wchodząc w ustawienia, ale teraz nie mam już takiej opcji. Zostało to wycofane czy jest do tego jakaś apka? Wiem, że jest tego w sklepie pełno, ale mam na myśli tą systemową funkcję.
 15. Dla potomnych - w ustawieniach trzeba wejść do aplikacji systemowych -> sms i odhaczyć pokaż blokowane sms.
 16. Ja u siebie mam opcję nazwaną nie przeszkadzać i można wszystko ustawić. Mogę dodać wyjątki (kontakty), które nie będą wyciszane oraz mogę wybrać jakie rodzaje dźwięków mają być wyłączone (połączenia, wiadomości i wydarzenia). Jak chcesz, żeby nic ci nie dzwoniło to musisz wszystkie odznaczyć.
 17. No właśnie rzecz w tym, że mimo iż numer jest zablokowany, to i tak dostaję smsa i widzę jego treść. A nie powinienem go widzieć w ogóle. Przynajmniej tak rozumiem ideę blokowania numerów.
 18. Odświeżam z offtopa i podbijam główny wątek, ktoś wie jak temu zaradzić? Za co odpowiadają opcje przechwytywanie połączeń/wiadomości?
 19. Witam, mam wpisane numery na czarną listę, jednak smsy i tak przychodzą, tyle, że są oznaczone jako zablokowane, co kompletnie mija się z celem. Jedynie co jest blokowane, to dźwięk powiadomienia sms... Jest sposób na całkowitą blokadę sms, tak bym nie widział ich na liście wiadomości?
 20. Odblokuj w sensie root? Mam zrootowanego, a przynajmniej jeszcze miałem przed aktualizacją. Ponowna instalacja nie wchodzi w grę, nie mam ochoty konfigurowania wszystkiego na nowo, nie tędy droga.
 21. Ta opcja jest włączona, włączenie czy wyłączenie nie pomaga. Po zmianie typu apn z internet na default nie działa mobilny internet, tak samo jak mmsy.
 22. Niestety, ale aktualizacja nie rozwiązała problemu :/
 23. Mam nt35521s_hd720p_video_ebbg. To ten, o którym wspomniałeś? I dlaczego odradzasz update dla wyświetlacza tianma?
 24. Ustawienia mam identyczne, android 6.0.1 mmb28m, miui 8 global 7.3.9 | beta
 25. Witam, ma ktoś działające mmsy w sieci play i mógłby podzielić się konfiguracją? Mi mmsy działają tylko przez krótki czas po wyciągnięciu karty i zresetowaniu apn.