Jump to content

tropok

Użytkownicy
 • Posts

  40
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by tropok

 1. Przez długi czas było dostępne tylko 12.5.2, dzisiaj sprawdziłem i jest numerek wyżej. Jakby było coś wyżej, to pewnie od razu by pokazało.
 2. Instalował ktoś najnowszą wersję softu? Jakieś problemy, niespodzianki, czy pozytywne informacje? Czy faktycznie żywotność baterii powraca do normy?
 3. Jak wygląda optymalizacja baterii? Po ostatniej aktualizacji jest dramat, czy cokolwiek się poprawiło?
 4. Czy wydajność baterii została poprawiona? W 12.5.1 spadło spokojnie o 30 procent. Jak bateria trzymała spokojnie trzy dni, to po ostatniej aktualizacji ledwo dwa wytrzymuje.
 5. Odpowiem sam sobie, żeby inni wiedzieli. Znalazłem sposób na ukrycie treści poprzez dodanie apki do blokowanych aplikacji (panel sterowania) i w ustawieniach tychże jest opcja ukryj zawartość powiadomienia. W ten piękny i okrężny sposób powiadomienia na górnej belce są, ale bez wybebeszania zawartości na głównym ekranie.
 6. Chciałem ustawić powiadomienia sms i innych apek w taki sposób, żebym miał tylko notyfikację bez widocznej treści po rozwinięciu górnego paska i... pewna część ciała na cztery litery. Przykładowo powiadomienia ekranu blokady część apek mam ustawione, część nie i te powiadomienia się nie pojawiają, ale rybka, bo tych i tak nie chcę mieć. Pływające powiadomienia mam odznaczone na pożądanych aplikacjach i... treść jest widoczna. Odznaki na niektórych apkach działają, na innych nie, mimo iż są na wszystkich pożądanych włączone. Brak responsywności przy zmianie jakichkolwiek ustawień. Jak sobie z tym poradzić?
 7. Podpinam się pod pytanie, ewentualnie czy można użyć innej instalki eu, która zadziała bez problemów. To odpowiem sam sobie i innym. Na stronie eu wyczytałem, że nie ma softu dla telefonów z procesorem mediateka. @korbielowCzym się różni soft eea od Indonesia?
 8. Cześć, Mam świeżego redmi note 9 zaktualizowanego do miui global stable 12.0.3.0 i uciążliwy problem. Gdy ktoś do mnie dzwoni, to przy pierwszym sygnale dostaje powiadomienie, a sam dzwonek rozbrzmiewa dopiero przy drugim sygnale. Jak to ogarnąć, żeby było po bożemu?
 9. Cześć, Kupiłem lampę sufitową Yeelight YILAI YlXD05Yl i nie mogę jej sparować z apką home. Szuka, szuka i nic, ani po wifi, ani po bluetooth. Z apką yeelight łapie od razu i bez problemów, ale nie potrzebuję oddzielnych apek do każdego urządzenia. Miał ktoś podobny problem u siebie i udało się z tego wybrnąć? Ewentualnie czy można to w jakiś sposób przenieść dane pomiędzy apkami?
 10. Witam, Co jest potrzebne do działania gm na danych mobilnych? Nadanie uprawnień tylko do gm powoduje, że mapa się nie wczytuje. Nie mogę dojść do tego, raz pobrane dane są trzymane przez jakiś czas i przetestowanie wszystkich opcji to katorga.
 11. Podbijam temat. Mam świeżo wyczyszczony i zainstalowany system po czyszczeniu wszystkich danych w twrp i dalej ten sam problem. Czyszczenie danych i odinstalowywanie aktualizcji we wszystkim co ma google w nazwie nie pomaga. Tylko ja się z tym męczę?
 12. Coś się zmieniło ostatnio w tej kwestii? Mam włączone dane mobilne i nie mogę pobierać apek w google play, komunikat oczekiwanie na sieć. Mam ustawione uprawnienia na gp i pobieranie, w pobieranie ustawiony brak limitu. Czego jeszcze brakuje do szczęścia? Czyszczenie danych na obu nie pomaga.
 13. Jak w tytule, aplikacja nie działa na danych mobilnych, ale uwaga, tylko poza miejscem zamieszkania! W moim domu działa za każdym razem. Pojawia się komunikat "nie udało się zalogować. Usuń i dodaj jeszcze raz konto na tym urządzeniu" Miał ktoś podobny problem? Co można zrobić? Oczywiście przelogowanie nie pomaga.
 14. tropok

  MIUI 8.10.11

  Mi po aktualizacji wywaliło dwie apki, tindera i jeszcze jakąś, której praktycznie nie używałem i nie pamiętam co to było. Teraz tinder się nie instaluje [emoji23]
 15. tropok

  MIUI 8.8.9

  Codzienne tapety blokady działają tylko na domyślnym motywie, bynajmniej nie działają na tych co używam. Jak mogę zmienić zamykanie apek w podglądzie menu przesuwając je w górę zamiast w bok?
 16. Poszukuję apki, która do lokalizacji używa stacji bts zamiast gps. Jest coś takiego na androida?
 17. Mam wersję MIUI 9.6 by xiaomi.eu 8.4.26 (rozwojowa) wyszukuje dostępne aktualizacje, ale po kliknięciu pobierz pokazuje komunikat, że jest aktualne. O co chodzi?
 18. Generalnie nie polecam, od godziny 17 do rana i... Telefon musiałem przywrócić do życia tracąc część danych o czasie już nawet nie wspomnę.
 19. Szyfrował ktoś swój telefon? Jak długo to trwa? Teraz jak to piszę, to leci już 5 godzina i tracę nadzieję, że telefon się uruchomi. Co prawda wersja 32gb, ale jednak trochę długo.
 20. Dziękuję za informację
 21. Jakiś czas temu mogłem pobierać tapety i motywy wchodząc w ustawienia, ale teraz nie mam już takiej opcji. Zostało to wycofane czy jest do tego jakaś apka? Wiem, że jest tego w sklepie pełno, ale mam na myśli tą systemową funkcję.
 22. Dla potomnych - w ustawieniach trzeba wejść do aplikacji systemowych -> sms i odhaczyć pokaż blokowane sms.
 23. Ja u siebie mam opcję nazwaną nie przeszkadzać i można wszystko ustawić. Mogę dodać wyjątki (kontakty), które nie będą wyciszane oraz mogę wybrać jakie rodzaje dźwięków mają być wyłączone (połączenia, wiadomości i wydarzenia). Jak chcesz, żeby nic ci nie dzwoniło to musisz wszystkie odznaczyć.
 24. No właśnie rzecz w tym, że mimo iż numer jest zablokowany, to i tak dostaję smsa i widzę jego treść. A nie powinienem go widzieć w ogóle. Przynajmniej tak rozumiem ideę blokowania numerów.
×
×
 • Create New...