Jump to content

dafit87

Użytkownicy
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About dafit87

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 4 pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za zainteresowanie. Nie jest za późno. Niestety nie pomogło. Ale zrobiłem full wipe i już jest OK.
 2. Mógłbyś podzielić się rozwiązaniem problemu? Bo tak się składa że walczę z tym teraz.
 3. Po wygraniu najnowszej aktualizacji mam problem z Magiskiem. Po wgraniu telefon uruchamia się do ekranu blokady i restartuje się do twrp. Miał ktoś taki problem? Pomaga wgranie romu na nowo ale magiska brak. ROM 9.6.5
 4. Wiadomo kiedy wyjdzie global z miui 10? Miał być chyba koniec lipca, początek sierpnia a dalej go nie widać.
 5. Ja również polecam hydrogel. Zamówiłem z Chin za 11 zł. Już kilka dni go noszę i efekt narazie super. Nic się nie odkleja i przylega na całej powierzchni.
 6. Witam! Mam problem z aplikacją TVP Sport. Mianowicie gdy daje tryb pełnoekranowy (lub nie) to obraz nie chce mi się obrócić w pozycję poziomą. Autoobracanie mam załączone, inne aplikacje takie jak player, Ipla, YouTube działają prawidłowo. Dodam że sprawdzałem na innym telefonie i aplikacja działa prawidłowo. MIUI xiaomi.eu 9.5 stable 9.5.10.0
 7. U mnie problem nie występuje. Chociaż wiadomo że jeden z głośników jest slabszy ale to bez względu na rom. --- Warto instalować xiaomi.eu? Pytam bo na global mam miui9 a z tego co widzę na xiaomi.eu jest jeszcze miui8.
 8. Nie przejmuj się kolorem. Czarna ramka mi przeszkadzała 3 dni. Teraz jej nie zauważam. Telefon bardzo dobry, pod względem wykonania jak i jakości rozmów czy zasięgu.
 9. Nazwa przedmiotu: Deep Flash Cable Stan: Nowy. Opis: Witam, mam do sprzedania kabel Deep flash. Kabel jest pomocny przy uszkodzonym oprogramowaniu w telefonie. Pozwala wejść w tryb EDL(download). Odblokowuje port 9008. Cena: 30 zł Przesyłka: gratis Kontakt: [email protected]
 10. dafit87

  MIUI 7.1.12

  Może i nie głupie pytanie ale restart był. Teraz z Play mam zasięg 3G a z plusa 3G/h+/h. A jak mam sama kartę z playa to jest zasięg 4G.
 11. dafit87

  MIUI 7.1.12

  Zamieniłem...Bez poprawy. Zrobiłem...Bez poprawy. Testowane na mieście, w różnych miejscach. Może faktycznie plus u mnie nadaje tylko w B20?
 12. dafit87

  MIUI 7.1.12

  Ma napewno tylko gdzieś czytałem że B20 jest używany głównie tam gdzie jest problem z zasięgiem (wioski, przedmieścia, itp) a ja mieszkam w centrum 140 tysiecznego miasta. I to mnie trochę dziwi.
 13. dafit87

  MIUI 7.1.12

  Mam apn z plusa. Nie zmieniałem. Właśnie też to podejrzewam ale mieszkam w mieście i z zasiegiem nigdy nie było problemu. Mało tego, wsadzam kartę do starego telefonu i tam normalnie LTE łapie.
 14. dafit87

  MIUI 7.1.12

  U mnie występuje dalej problem z zasięgiem. Jak mam jedną kartę SIM (mobile vikings-zasieg Play) to jest 4G, a gdy wsadzę druga z plusa to obie przechodzą na 3G. Z plusa do tej pory nie udało mi się złapać zasięgu LTE. Telefon mam skonfigurowany. Ustawienia są Ok, pod LTE. Co może być przyczyną? (Karty SIM są nowe, z obsługą LTE)
 15. Z dostawą która gwarantuje nie naliczanie vatu. Bez dodatkowych gwarancji na telefon. A 900 zł to chyba trochę dużo mimo wszystko ale polak potrafi (naciągnąć drugiego)
×
×
 • Create New...