Jump to content

pandzik

Użytkownicy
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About pandzik

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  mi4c

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. na czytniku działa. Po podłączeniu telefonu z kartą do 2 komputerów, nie moge załadować plików na karte
 2. Ja mam inną rzecz. Equalizer i wspomagacz dzwieku Mi aktywuje sie tylko gdy podłączone sa słuchawki na kablu. Przy słuchawkach BT te funkcje sa nieaktywne.
 3. Zdjęcia z karty mogęściągną ale utworzyć katalog, czy wgrać pliki muzyczne - tego juz nie. Windows 8.1 Jakaś rada czy ten fon tak ma/
 4. powód dla którego zamieniłem mi4c na note 7 to dzwonienie przypadkowe tego pierwszego. Ten robi to samo...choć duuużo rzadziej.
 5. Wymien baterie. Moj tel gasił sie przy 10% baterii, restartował sie a od poniedziałku nie działał bez kabelka. Bateria pełna ale ponoć za mały prąd dawała i zamiast sie w,ączać tylko migał znaczek Mi. Może dojechałem sobie tel ładowarką ugreen która zamówiłem niedawno w chinach. a może po prostu stara bateria padła. Dziś wymieniłem baterie - 40zzł z Allegro- i tel pracuje bez kabelka. Ciekawe jak na tym zamienniku bedzie tel pracował/
 6. Na chińskim romie telefon wydajniejszy jest o jakieś 5k punktów
 7. Wszędzie szukałem tylko nie tam. Dzięki.
 8. Niestety nie mam wersji stabilnej a latest china developer version fastboot. Nie potrafiłem na polską wersje 8.1.2.0 wgrać twrp czy to pod andka 7 czy starszą stąd spróbowałem z fleszować telefon. Wczoraj próbowałem tą metodą przejść na starszy polski rom, bądź chiński stable 8.2.1.0 ale mi się nie udało... No cóż pozostanie pozostać na chińskim romie. Mam pytanie odnośnie ekranu pulpitu, który pojawia się po przeciągnięciu w lewo. Jak to usunąć?
 9. Sprawdzę wieczorem. Dzięki. Znalazłem w sklepie MI taką instalkę wszystkich aplikacji googla ale po zainstalowaniu wysypuje sie sklep play i inne serwisy.
 10. Nie poradziłem sobie z przejściem z 8.1.2.0 na 7.4.13. Po instalacji twrp 3.0.1, nie potrafiłem odpalić recovery. Metodą Flash zainstalowałem najnowszą wersję china dev. Język nie jest problemem tylko nie ma sklepu google... Jest wersja na Flash polskiego romu 7.4.13? A może jakoś doinstalować sklep google?
 11. Przechodzić z 8.1.2.0 na andku 5.1.1 na nowy rom 7.4.13 na andku 7?
 12. U mnie też jakiś problem występuje na oryginalnej ładowarce. będziem testowac...
×
×
 • Create New...