galinowsky

Użytkownicy
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About galinowsky

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Siemka ludzie, wgrał ktoś z was już najnowsze MIUI 27.4 konkretnie. Jestem ciekaw czy warto bo jest napisane niby że optymalizacja stabliności i wydajności a po ostatnim updatcie i tak tak jest dobrze bo skoczyło o jakieś 30 k w benchmarku (teraz 147k) ale ze stablinością nie jest do końca jakbym sobie tego życzył Ktoś może się wypowiedzieć jak bench,bateria i ogólne działanie systemu po update?
 2. @Nakess Dzięki ci wielkie zrobiłem tak jak mówiłeś z tą kłódką, i leci sobie elegancko spotify w tle juz z 20 min
 3. O ja O jakiej kłódce mówisz?
 4. Cześć wszystkim. Mam problem, mój mi5s strasznie szybko zabija mi spotify kiedy ekran jest zablokowany, wcześniej dało się to znieść ponieważ występowało to po 3-4 piosenkach, po ostatniej aktualizacji miui, spotify wyłącza się po około 1.5 piosenki, dodam że power savng mode mam na off i dla spotify jest ustawione no restrictions w tle, mimo tego i tak jest szybko wyłączana. Ma ktoś pomysł jak to rozwiązać? Zmiana odtwarzacza nie wchodzi w gre jakby co.
 5. Hmm tak z ciekawości poszukałem na Miui.com ale nic nie mogłem znaleźć propo dat. Tak btw. masz Globala zainstalowanego czy dopiero się przymierzasz. Bo jestem ciekaw jak z SOT'em i ogólnie baterią na globalu bo na Miui Polska trochę mnie to nie zadowala, i sam się zastanawiam nad Globalem
 6. Kurde to ja na iphona na pewno napewno się nie będe przesiadał :v , dopiero telefon kupiłem i chciałem już na nim podziałać z rok conajmnej, no wszystko w tym telefonie mi się podoba oprócz tej baterii bo wytrzymuje naprawdę średnio, tym bardziej że wiem że jakimś cudem u innych jest dużo lepiej, więc może da się coś z tym zrobić.
 7. Kurde Panowie, Jak to jest że czytam o ty waszych sot-ach po 6 nawet godzin a u mnie wątpie że do 4 dobije licząc od 100-0%?W Idle (Nie wiem czy dobrze rozumiem to pojęcie chyba chdzi o zużycie kiedy telefon nie jest używany) tez jest mocno średnio. Ponadto w benchmarkach i w aplikacji Security pokazuje pojemność bateri 3100mAh a nie 3200. Wiecie może w czym może leżeć problem? Syf Miui juz nie mam, teraz mam wgrane najnowsze Miui Polska z 7.1.13 iii ... wydaję mi się że jest nawet trochę gorzej niż na poprzedniej wersji.
 8. @majkelo Dobra czyli wszystko bangla jak należy dzięki wielkie
 9. Właśnie kurde, niby tak ale takich dokładnych informacji sprawdzonych nigdy nie wyczytałem a spotkałem się już z wieloma różnymi opiniami no a " od razu przeładuje sieć i powinno wskoczyć LTE" to myślałem że LTE ma być
 10. Dziękuje bardzo, ale rozumiem że po wpisaniu tych danych powinna się pojawić ikonka LTE zamiast 4G ?Bo u mnie dalej jest 4G lub 4G+.
 11. Napisałeś 40Mb/s a nie 40MB/s w dodatku z transferem takiego rzędu jeszcze się nie spotkałem, stąd tak wywnioskowałem. Jeśli jest to faktycznie w bajtach to zwracam honor.
 12. Pewnie No to masz w megabitach tą prędkość, żeby wyszły megabajty to dzielisz przez 8 czyli ci wychodzi koło 5 MB/s, czyli podobnie do mnie, różnica 1MB pewnie jest już z tytułu rożnych sieci, nadajników, zasięgu.
 13. Z ciekawości, mogłbyś podać jak ta konfiguracja powinna wyglądać dla Play ?
 14. U mnie to wgle w ogóle dziwna hisotria historia była, mordowałem sie z tym, zmieniałem rom, próbowałem konfiguracji zdalnej przez play, potem ręcznie wpisałem apn play, i nic. Od wczoraj ni z gruchy net mi zaczął normalnie chulać hulać, jak wcześniej miaem miałem transfer 120 KB/s tak teraz 6 MB/s, jak to sie stało? Nie mam pojęcia, ale jak już to obstawiałbym właśnie tą konfiguracje ręczną w apn że pomogła, może to działa z opoznieniem jakimś albo co. mrosi:// to ja tu byłem i błędy poprawiłem