Jump to content

dawiddo

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

dawiddo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. 1. Mi 8 lite ma łączność ant+? 2. Jeśli tak to trzeba ją jakoś zainstalować czy coś? 3. Pytam bo potrzeba mi jej do czujnika prędkości i kadencji trenażera rowerowego. Po bluetooth zadziała odczyt z dwóch czujników jednocześnie?
  2. Witam. Chciałem zainstalować miui polska na moim mi 8 lite z playa. Sprawdziłem w fastboot i bootloader był odblokowany. Po wipe all w twrp platinum i uruchomieniu od nowa tel. Komputer widzi telefon ale nie mogę skopiować romu. Na telefonie wyskakuje device is locked i chce ode mnie jakiegoś hasła. Co trzeba zrobić? Da się to naprawić?
  3. Udało mi się przywrócić tel do żywych. Tylko teraz mam wszystko po angielsku, brak google play i chińskie aplikacje, klawiaturę :/. Ściągnąłem wersje 6.12.22 eu (https://androidfilehost.com/?fid=529152257862690137) ale po instalacji przez twrp powtarza się sytuacja i telefon się resetuje na znaczku mi. Co zrobić? Bootloader mam odblokowany, sprawdziłem według poradnika. PS: Sprawdzajcie czy na pewno wam ściągnęło rom do końca, bo mi kilka razy przerwało pod koniec ściągania i dlatego miałem problem z rebotami.
×
×
  • Create New...