umretu

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About umretu

 • Rank
  Nowy

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kielce

Recent Profile Visitors

345 profile views
 1. Ale MiSound można wyłączyć i niewiele to zmienia. Jest różnica pomiędzy "wyrzuceniem", a wyłączeniem? Nie znam się na tym kompletnie, ale tak na zdrowy rozum - jak masz na kompie kiepską kartę dźwiękową, to chyba żaden program tego nie zniweluje.
 2. I co, aż odpaliłem sprzęt sprzed 30-stu lat (co prawda stacjonarny) i gar o niebo lepiej. O nic konkretnego mi nie chodzi, jak o rzetelne recenzję sprzętu przez różnej maści opiniotwórców. testerów, youtuberów i innych znawców. Najgorzej grający telefon jaki miałem, a g.... miałem, jakiś NeoV od sonego do lumie 640 ostatnio. Tak mnie sytuacja zirytowała, że w "miejskiej macalni" spędziłem 1h na testowaniu słuchawek nausznych i ustawień, i brałem na tapetę te od 200,- do max. Od Koss-a po Marshall-a. P.S, Koss z bidą gra do przyjęcia, bo wycina wysokie. I co Chińczyk żyje własnym życiem. Rok minął i "0" reakcji? Smartfon - mądry telefon? W klimacie odtwarzania muzyki, to on mądry nie jest.
 3. Wszystkie Imei (z naklejki z plecków, z pudełka i z systemu) się zgadzają, zweryfikowane na stronie - niby ok.
 4. Pomóż Kamil z Mi4c i wybacz, że Cie tak "do tablicy".., ale zielony jestem jak trawka pod śnieżkiem.

  Nie muszę pisać, że ostatni post.

  1. kamillm

   kamillm

   No problem juz ogarniamy temat odpowiedzialem w watku ;)

 5. Zdecydowanie pobaw się equalizerem. Wybierz słuchawki i pokombinuj z equalizerem, bo o ile niskie grają w miarę neutralnie, to wysokie są tak przesterowane i zaszumione, że trzeba je wycinać. Może to pomoże na ból głowy? Spędziłem godzinkę na ustawieniach - jestem świeżym nabywcą - i nie udało mi się za wiele. Może to słabe słuchawki, nieobiektywne odczucia, zbyt wrażliwe ucho (głowa) i w końcu może to podróbka, ale moim zdaniem grają na "ból głowy".
 6. a, który link działa? Może od początku. Kupiłem MI4c niestety w dodatku na fakturę od sprzedawcy z tego wątku: ale w chwili obecnej, ma pozdejmowane z oferty. Ciągle natomiast przy innych słuchawkach powołuje się na gwarancję Micenter Wrocław. Apka , którą wgrałem celem weryfikacji przy uruchamianiu próbuje bezskutecznie, się aktualizować. Imei w systemie, na opakowaniu i zweryfikowany metoda 1 -niby ok. Martwi mnie kiepska (trochę jak z kibelka) jakość rozmów i metalicznie podzwaniająca słuchawka podczas rozmowy oraz -moim zdaniem - fatalna jakość odtwarzania muzyki na głośniku głównym. Słuchawek nie przetestowałem. Narzędzia->aktualizacje->uruchom recovery otrzymuję to: I w niczym, to nie przypomina obrazka z metody 3. od Lalo Po 2-3 sekundach pojawia się ta kłudeczka i tel. się zawiesza. Długo power powoduje jakieś optymalizację i aktualizację. Koledzy co robię źle, bardzo proszę o pomoc. Chciałem dołączyć do grona wyznawców, ale to chyba mnie przerasta. Jak zweryfikować oryginalność urządzenia. Pomoże ktoś "przejść niewidomemu przez ulicę" Edit. Słuchawki przetestowałem...raczej lichutko, ale może słuchawki kiepskie.
 7. Podbiję, a co ciekawe 24 MIESIĘCY GWARANCJI XIAOMI MICENTER WROCŁAW - może ktoś obeznany mógłby to skomentować?
 8. A, to nie zrozumiałem ironii. Wybacz.
 9. Nie rozumiem co Cię tak "rozwaliło". Kupiłeś auto, powiedzmy silnik jest warty 20k i niestety się zepsuł pod koniec 3 letniej gwarancji. Serwis proponuje Ci 500 pln. i to Cię nie razi, a wręcz "rozwala"
 10. Też jestem zainteresowany i z góry dzięki za pomoc. Edit: Udziałowcy GROSSA SP. Z O.O. ADAMA MICKIEWICZA 29 40-085 KATOWICE KRS 0000616239 Wydarzenia z Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) W dniu rejestracji firma GROSSA SP. Z O.O. posiadała nastepujące dane dla Udziałowcy: ŚPIEWAK, KONRAD KAMIL (Mężczyzna, ur. 1993), udziały: 99 udziałów o wartości 4 950,00 zł Może jakieś skojarzenia?